Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel csillapíthatom a fejfájá...

Zsu Ko kérdése:

Mivel csillapíthatom a fejfájásomat 11 hetes várandósan?

Figyelt kérdés
Egyre többet fáj ilyen időben a fejem. Régebben migrénes is voltam, de az első terhességemnél megszűnt. Most viszont fájdogál az össze-vissza idő miatt.

2013. márc. 30. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyal sok vizet, az is segithet. Ha vernyomassal osszefugghet, akkor kv/tea. Egyebkent a kek panadolt lehet bevenni. Jobbulast! ;-)
2013. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Panadolt mondta a gyógyszerész, azt mondta csak azt. A kolléganőm is azt vette be néha néha, ha fájt a feje, amikor terhes volt. A gyógyszertárban szerintem tudnak ebben segíteni, biztos sokan szembesültek már ezzel.
2013. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Advilt bevehetsz, csak az utolsó harmadban nem szabad. Ráadásul 1 szem és elmúlik, a Panadol nekem nem használt.
2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a Panadol volt a nyerő!! Akkor vettem be, mikor már nagyon nem bírtam, addig víz és pihi! jobbulást!
2013. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Algopirint is bevehetsz. Én azt vettem be az előző babánál is és most is.


2 éves fiú mamája, és 12hetes kismama :)

2013. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mycurka válasza:
Nálam a kóla nyert! Gyorsabb volt mint a tabletták!
2013. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!