Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelt kérdés
A sogornom 18 éves, már 2 éve van barátja aki már el is jegyezte, érettségi utánra tervezik a lagzit, még van 1 év addig. Viszont mindketten szigorúan tartják magukat ahhoz, hogy házasság elott nincs sex. Még egy szobában sem aludnak, ha a fiú itt van. Sot múlt nyáron eljottek velunk kirándulni, a fiú sátorban aludt egyedul, sogornom meg az autoban. Szerintem ez nem normális dolog, anyosom meg veri a mellét, hogy megnézhetem milyen jol nevelt a lánya, ez az o erdeme.

2013. okt. 17. 11:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

9.


Bocs, hogy lebutított példával élek, de ez olyan mintha egész életedben disznóhúst ennél, ami nagyon finom, de ha előtte nem kóstolod meg a csirkét, a halat, vagy a vadast, sose tudhatod meg, hogy milyen jó ételek vannak a világban.

Ilyen példával élve az ember megkeresi a kedvenc ételét és utána azt eszi (és nem biztos, hogy ez a disznóhús lesz).


Régen pedig szégyen volt a válás és inkább benne maradtak az emberek egy rossz kapcsolatba, nehogy rosszul ítéljék meg. Én is azt hittem milyen sikeres volt nagyszüleim házassága, míg rá nem jöttem, hogy nagyapám valószínűleg csalta nagyanyámat. Csak hát a háború idején nem volt divat a válás. Viszont volt helyette asszonyverés, meg szinte üzleti kapcsolat, ha már a házasság befuccsolt.


Inkább van nekem háromféle szexuális tapasztalatom, de legalább tudom, hogy harmadjára jól választottam.

Másik dolog, ha azzal a sráccal maradtam volna akivel 16 évesen jártam, összeházasodunk 18 évesen és még mindig vele lennék, mert szégyen a válás, akkor én ma a bántalmazott nők egyike lennék. Mint kiderült összeköltözés után, (18 évesen egyetemen) elég agresszív ember, többször megütött, mire szakítottunk. Ha így megy bele az ember a házasságba, ezt a kockázatot is vállalja. Örülök, hogy az ilyen dolgok manapság hamarabb kiderülnek.

2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szűzen fogok férjhez menni, de a (leendő) férjem volt az első férfi az életemben. És nem érzem cikinek, hogy nem próbáltam ki még 16 másikkal, mert sokak szerint manapság ciki az elsőhöz hozzá menni. Egyébként van egy ismerősöm, aki már 30 felett volt, mikor férjhez ment tavaly, ugyanígy voltak, még együtt sem aludtak soha, mert a nő az esküvőig szűz akart maradni. Idén született babájuk.
2013. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%
Értem azt is amit te írsz 11-es. De a mi családunkban tényleg nem volt asszonyverés sem stb. Annyira harmonikusan megvannak, h a mai világba kész csoda. persze tudom h volt olyan is, amit te írsz. De szerencsére azért is írtam h előttem jó a példa. És sztem nagyon fontos h vallásos legyen a család, h adjon egy tartást ahhoz, hogy nem megy félre az első rámosolygó nővel, mert ott a családja. Ez nem azt jelenti, hogy boldogtalanságban kell élni, ki mondta h az én családom boldogtalan attól, h mindenki kivárta a megfelelőt. Én is kivártam és imádom. És csak remélni tudom, h mindig így lesz. :)
2013. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Ja és ez a disznóhús példa, nagyon jó. De én inkább eszem mindig azt ami egyszer izlett mint végigkóstoljak mindenfélét. :) Másnak ez butaság tudom.
2013. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem értem, hogy a két fél, miért akarja állandóan megtéríteni v meggyőzni a másik felet?

A kérdésre válaszolva én nem mennék férjhez szűzként v az első férfihez az életemben (le is késtem már róla :D) de attól még nem tartom elképzelhetetlennek, hogy másnak ez működik. Ezeknek az embereknek szerintem a szexualitás nem annyira (illetve másképp) fontos, mint a szerintük helyes értékrend, különben nem tudnának várni.

2013. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

Kivagyok ettől a vallásos dumától... :D

Na mindegy, nem ez most a lényeg. Én már lekéstem a szűzen való férjhez menésről, de már 4 éve az a párom, akivel kölcsönösen elvesztettük (tehát neki is én voltam az első, akivel lefeküdt.) És ez így jó. El tudom vele képzelni a jövőmet, mert nagyon passzolunk, és ehhez a szexualitás is hozzátartozik, de reálisan tudom, hogy bárhogyan alakulhatnak a dolgok a későbbiekben. Viszont ha ő lenne a férjem a későbbiekben, és minden így maradna, akkor nagyon boldog lennék, és büszke lennék rá, hogy ő volt az egyetlen az életemben.

Visszatérve a vallásosságra, mi nem vagyunk azok. Nagy butaságnak és álszentségnek tartom. Nem egy férfit ismerek, akik türtőztetik magukat, nagy Istenfélőhőz híven, aztán amint rákapnak, máris szétcsalják a párjukat. Ennyit a fantasztikus kereszténységről. Ez már nem a múlt század közepe, ahol bűn volt a válás... inkább divattá vált manapság. Sajnos. Biztos vannak még kivételek, akik szűzen házasodnak, és örökké együtt maradnak, de ebben az elferdült világban ez már kivitelezhetetlen, mert ezt látjuk mindenhol. Bár mondom, mi is elsők vagyunk egymásnak a párommal, DE nem azért mert kényszerít minket a kereszténység. Ez azért enged minket lélegezni. Ámen.

2013. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Megtettem. Nem vagyok fiatal, akkoriban így "illet".

Zsákbamacskát kaptam..Pár év múlva el is váltunk.

Lányaimnak szabályszerűen megtiltottam, hogy ilyen marhaságot elkövessenek! Nem is követték el! :)

Mert mennyivel lesz jobb, ha elválnak, mert nem működik köztük a szex? Semmivel.

Jólneveltség meg nem itt kezdődik!

2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Én erről már lecsúsztam, de egy részt biztos hogy nem mennék férjhez szüzen, másrészt pedig ilyen fiatalon sem. Még élniük kéne egy kicsit házasság előtt és ismerkedni.
2013. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem mennék férjhez ilyen fiatalon, szüzen meg pláne nem. Ismerni kell a másikat kívül-belül és ehhez bizony a szexuális kapcsolat is hozzátartozik!


A vőlegényem előtt 2 hosszútávú kapcsolatom volt összesen, és mivel egyikben sem volt jó a szex, igazából elfogadtam úgy, elvoltunk a langyos vízben - mert soha nem tapasztaltam meg milyen az, amikor tényleg működik. Most, hogy már tudom nem értem, hogyan élhettem éveket úgy. Egyszerűen nem élet az, amikor olyan alapvető dolgok nem működnek a kapcsolatban, mint a kölcsönösen kielégítő szexuális örömszerzés.

2013. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%

Biztosan nem mennék.

Az én nagyanyám is szűzen ment férjhez, és nem váltak el, boldognak tűntek. Mindig nagy társasági életet éltek, nyugdíjasként is jöttek a barátaik, tényleg jó képet mutatott a dolog.

De jó tíz évvel a nagyapám halála után mesélte, hogy igazából minden estét rettegéssel várt, mert tudta, hogy akkor szexelni kell, és neki nagyon nem volt jó. És mindezt évtizedekig!

A történet végén csak annyit mondott: nehogy szűzen menjünk férjhez! Nyilván nem kell a fél városon végigmenni, de tudni kell, mi az, amire igent mondasz.

És amikor a vallásos neveltetésű, egész életében hűséges nagyanyám ezt mondja, akkor neki elhiszem.

Nem mellesleg a saját tapasztalatom is ezt támasztja alá. Évekig éltem az első kapcsolatomban, kis híján házasság lett a vége. Nem volt rossz a szex. De azóta tudom, hogy jó se! Most viszont már tudom, milyen a jó szex. És azt tudom mondani, sivárabb lenne az életem nélküle..

2013. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!