Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg fáradtság lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fáradtság lehet?

Figyelt kérdés
A férjem csomó mindent elfelejt, elereszti a legtöbb dolgot a füle mellett, amit mondok neki, többször el kell mondanom nagyon sok dolgot, amit már elmondtam előtte, és még ha ő kérdezi, akkor is elfelejti, és úgy tesz, mintha soha nem is hallotta volna. Ha ezen problémázok, vagy megjegyzem, hogy már hatvanszor elmondtam, mindig a fáradtságra hivatkozik. De nekem már kezd betelni a pohár, bármilyen türelmes és megértő vagyok, ez egyre gyakoribb, én meg úgy érzem magam folyton, mintha a falnak beszélnék! Gondolkodom, hogy megkérdem, nem akarja-e kivizsgáltatni magát, mert én ezt nem tartom normálisnak, persze tuti botrány lesz belőle és megsértődik, de egyszer úgyis kirobban belőlem. Mintha a semmire járna a szám, vagy mintha csak én érezném úgy, hogy beszélek, de hang nem jön ki, mert egyre gyakrabban kell mindent ismételgetnem... és mindenki tudja, huszadjára már bizony ingerültebben válaszol az ember! És nem az a szitu, hogy visszakérdez, mert nem érti, amit mondok, nyugtázza, ühümm, aztán fél nap, egy nap múlva kiderül, el se jutott odáig, még ha ő kérdez, akkor sem... boldogtalannak érzem magam emiatt is.

2013. aug. 24. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem azért ilyen a párom,mert túl sokat beszélek és őt nem érdekli!:)Véletlenül nem a számítógép a férjed hobbija?:)
2013. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, a számítógépen játszás a kikapcsolódás neki munka után. Azt mondja, erre van szüksége, hogy csak nézzen ki a fejéből. Különben nekem is, amikor a kicsi alszik. Csak én nem játszok a gépen.
2013. aug. 25. 16:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel játszik a gépen,de ha játék közben mondasz neki bármit is az falrahányt borsó! Megszokásból válaszolgat csak!:)
2013. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát... nem csak játék közben falra hányt borsó, konkrétan akkor is, ha rám koncentrál, írtam is valamelyik kommentben, amit kérdezett, arra sem emlékezett kicsivel később...
2013. aug. 25. 18:47
 15/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Igen ez ott is megvan, a kérdésre vagy nem figyel vagy el is megy a füle mellett, elfelejti ha mondanak neki valamit, és ami a legrosszabb hogy ha valamit elrak valahova akkor egyrészt arra sem emlékszik hogy hova másrészt hogy ő csinálta-e.

Szerintem óvatosan beszéld rá egy vizsgálatra.

2013. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Pakolás - ha ő takarít, majdnem mindig át akarja rendezni a szobát. Ha ő pakol, oda pakol, ahova épp fér, ami a keze ügyében van, és igen, elfelejti. Én rumlis vagyok, de a rumliban is, vagy ha elpakolok, akkor is emlékezek rá, mit hova tettem. És persze én tartsam számon, mit hova rakott a tudtom nélkül. Már nem keresek neki dolgokat, elintézem azzal, menjen visszafelé arra, amerre jött, és lám, mindig meglesz, amit keres, mert útközben leteszi valahol reflexszerűen...

Nem tudom vizsgálatra bírni, ő nem érzi úgy, hogy kellene, illetve engem kérdez, mit, hogyan, hová - esze ágában sincs ezzel foglalkozni, ez nekem azt jelenti, max. ha én leszervezem és noszogatom, ezt meg nem fogom, mert neki kell akarnia. Nemrég vitatkoztunk össze ezen. Azóta se semmi. Engem meg már kezd nem is érdekelni. Próbáltam megértetni vele, mit csináljak, ha szólok, baj, mindig vita van belőle, pedig neki sem jó így de belenyugszik, de megmondtam, lehet választani, hogy szóljak vagy ne - ha nem szólok, előbb-utóbb betelik a pohár és lesz nagy pofára esés, akkor is az lesz a baj, miért nem jeleztem. Most akkor mi a túrót lehet csinálni? Üljek a vala**mon és szokjam meg?

2013. aug. 27. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!