Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok hozzá? Csinálná...

Ti mit szóltok hozzá? Csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátnöm megkérdt 3 hete hogy hozzám már el a kisfiát a suliból mert sikerült az anyukának elmenni dolgozni!És még most a felügyeletet nem sikerült megoldani!Van még 2 óvodás is és arra is mgkért hogy öket is hozzam már el!Nekem van egy kislányom aki másik oviba jár!

Nah szóval igy néz ki a napom!

Felkelek ovi a lányommal bolt mire hazaérek 10óra összepakolok 12-re megyek vissza a kisfiuért!Hazajövünk megfözök gyorsan utána irány a lányomért majd a másik kettöért az oviba mire hazaérünk 4 óra!Az anyuka jön 6ra majd mennek haza!Én teljesen ki vagyok mert már 3.hete csinálom és nem birom ezt!Kupis a lakás ennyi gyerektöl,nem tudok pihenni egy percet sem!Hogy mondjam el a barátnömnek hogy elég és nem csinálom tovább!Oldaj már meg a felügyeletet vagy hadja ott a munkát!Jó hogy én nem dolgozom de én ezt nem csinálom tovább!Fáradt vagyok!Most ez szemét dolog tölem!Egy hétröl volt szó nem ennyiröl!Ja és még a hab a tortán az volt amikor a barátnöm barátnöje akit én nem ismerek eljött nálunk csak ugy mert hogy játszani akart az ö gyereke a barátnöm gyerekeivel!Az plussz még 2 gyerek!remélem érthetö bár elég zavarosan irtam le! :)



2012. jún. 12. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen én kerek perec megmondanám hogy fogadjon valakit pénzért aki ezt megcsinálja,én se csinálnám hetekig.1-2 alkalom az oké,de így biztos nem csinálnám.Neki úgy látszik természetes és nem gondol bele a dologba.Legalább fizetne érte valamennyit.Nem szemét dolog,igazad van.Gondolom nem is igyekszik keresni megoldást,hát világosítsd fel.
2012. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
azért a másik két gyereket nem tudom, minek neked kell elhozni? max a barátnőd gyerekére vigyáznék, de rá sem örökké. Mondd meg, hogy még két hetig csinálod, addig találjon valamit,mert így neked sincs sok időd.
2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Most akkor te ki vagy a történetben?:D
2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem csinálnám.
2012. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnám, bármilyen jó barátnő is. Vagy fizessen érte, ha ezt szeretné továbbra is. Tényleg neki kéne megoldania, nem Rád tukmálni a gyerekeit. Ha valamelyik lebetegszik, akkor is Te vigyázol majd rá kockáztatva ezzel a sajátod egészségét is?
2012. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocsi hopgy zavaros vagyok ott az alján is azt irtam hogy gyereke javitom gyerekei!

Én vagyok a barátnö :) tényleg bocsi de már az eszem is elment miota ez van!

2012. jún. 12. 13:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tovább képes vagy csinálni, téged megszállt a Szentlélek XD
2012. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Finoman célozgatnék a barátnőnek hogy na, sikerül megoldani a felügyeletet? Meddig kell még vigyáznom a gyerekekre? Ha kell minden nap megkérdezem tőle. Biztos leesne neki hogy azért ideje lenne szereznie valakit. Ha olyan jóban vagytok hogy rád bízza a gyerekeit, biztos megtudjátok beszélni.
2012. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy a multhéten végig beteg volt az én lányom meg lázas és igy is mennem kellett cibáltam magammal betegen a másik három gyerekért!A párommal is olyan fura vagyok,idegesebb és mindért rákiabálok igy adom ki magamból!Ö is mondta mondjam meg neki ez nem megy tovább!Mivel a barátnöm nem kérnék pénzt el töle ,de ezt még pénzért sem csinálnám!de arra nincs esze hogy egy üditöt hozzon legalább!
2012. jún. 12. 13:55
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok gondolkozz el rajta hogy ez tényleg a barátnőd vagy csak egy pióca aki rád akadt és kihasznál.A 3 gyerek ellátása nem a Te feladatod.Alkalmanként én is megtenném ez természetes,de így,csoda hogy bírod még.A beteg gyerekemet meg bizti nem cipelném őmiatta.Akkor kellett volna szólnod hogy oldja meg mert nem tudod.Ha megsértődik így járt.
2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!