Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok hozzá? Csinálná...

Ti mit szóltok hozzá? Csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátnöm megkérdt 3 hete hogy hozzám már el a kisfiát a suliból mert sikerült az anyukának elmenni dolgozni!És még most a felügyeletet nem sikerült megoldani!Van még 2 óvodás is és arra is mgkért hogy öket is hozzam már el!Nekem van egy kislányom aki másik oviba jár!

Nah szóval igy néz ki a napom!

Felkelek ovi a lányommal bolt mire hazaérek 10óra összepakolok 12-re megyek vissza a kisfiuért!Hazajövünk megfözök gyorsan utána irány a lányomért majd a másik kettöért az oviba mire hazaérünk 4 óra!Az anyuka jön 6ra majd mennek haza!Én teljesen ki vagyok mert már 3.hete csinálom és nem birom ezt!Kupis a lakás ennyi gyerektöl,nem tudok pihenni egy percet sem!Hogy mondjam el a barátnömnek hogy elég és nem csinálom tovább!Oldaj már meg a felügyeletet vagy hadja ott a munkát!Jó hogy én nem dolgozom de én ezt nem csinálom tovább!Fáradt vagyok!Most ez szemét dolog tölem!Egy hétröl volt szó nem ennyiröl!Ja és még a hab a tortán az volt amikor a barátnöm barátnöje akit én nem ismerek eljött nálunk csak ugy mert hogy játszani akart az ö gyereke a barátnöm gyerekeivel!Az plussz még 2 gyerek!remélem érthetö bár elég zavarosan irtam le! :)



2012. jún. 12. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megmondod neki,hogy tovább ezt nem csinálod.Ha megsértődik,megsértődik,senkit se érdekel.
2012. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Téged jól kihasználnak!!!!

Ez durva.. még, hogy a beteg gyerekemet cibáljam magammal, hogy az Ővéit el tudjam hozni.. Bahhh..

Mondd meg, hogy eddig bírtad, vége! Ha meg felhúzza az orrát, úgy kell Neki! Akkor nem barátnő! Persze segítünk egymáson, de ez már pofátlanság!!

2012. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor megmondtam volna neki, hogy oldja meg másképpen, amikor a kislányod beteg volt. Egyszeruen mond meg, hogy max. kap mégy 1 hete, hogy találjon egy babyszittert a gyerekek mellé, aki hozza, viszi oket, mert te ezt már nem bírod tovább. Szerintem nem lenne oka megsértodni ezen. Férjed mit szol ehhez?
2012. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A párom nagyon haragszik!Akkor telt be a pohár amikor megsütöttem 2 kiló oldalast (akkor jött aza nö a másik 2 gyerekkel) és mire a párom haza ért a melóból nem maradt neki vacsi!Nagyon sokba is van ez igy!Jó nem panaszkodok mert van pénzünk,nem erröl van szó,de miért tartsak még plussz 3 gyereket!Ma szólok neki,na megyek is mert most jöttünk meg de már a lakás szalad a ház dübörög a felsö szomszéd állandóan jön hogy hallkabban legyünk!Majd irok mint mondott a barátnöm!
2012. jún. 12. 16:13
 15/15 anonim ***** válasza:
majd ird meg mit reagált! kiváncsi vagyok!
2012. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!