Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fél tőlem a feleségem. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél tőlem a feleségem. Most mit csináljk?

Figyelt kérdés

Végre bevallotta, hogy miért viselkedek velem másképp de erre pont nem számítottam mert sose adtam rá okot. Világ életemben picit agresszívabb voltam mint kellene de egy pár éve tudom fékezni magam mondjuk néha még most is elborul az agyam. EGYSZER emeltem kezet a feleségemre de NEM ütöttem meg és már megbántam. Mostanában egyre türelmetlenebb, feszültebb vagyok csak az okát nem tudom és ilyenkor jól esik kiadni magamból, ezzel az a baj, hogy néha kijön belőlem itthon és akkor robbanok. Ezzel csak azt érem el, hogy fél tőlem a saját feleségem. Vele és a gyerekeinkkel teljesen más vagyok mert nagyon szeretem őket. Már külön is alszunk meg észrevettem, hogy nappal is távolságot tart, eddig nem értettem hogy miért aztán végre kimondta. Szeretnék megváltozni de attól tartok, hogy alapból ilyen vagyok. Egyébként rendszeresen járok futni, bokszolni és focizni, hogy kicsit levezessem az energiámat. Nem akarom, hogy a saját családom féljen tőlem.

29/F



2013. aug. 13. 22:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az én párom is azt hiszem, hogy kicsit ilyen, de nagyon jól tudja kezelni. Néha tud ijesztő lenni. Az a baj, hogy én is egy picit agresszívabb vagyok, mint szeretnék, de ez nekem inkább belső feszültségben jön ki. Hát a párom is rengeteget sportol, ez is sokat segít neki is (nekem is), illetve tervezzük a stresszmentes közös életet.


Azért ezek a nagyvárosok, forgatag, sok ember, tömeg, folytonos alkalmazkodás mindenkihez, zaj, fényszennyezés, ez mind hatással van ránk, és nyugtalanná, feszültté tesz minket. Mi ezért szeretnénk inkább valami csendesebb helyen lakni, messze minden várostól. Nagyon sokat segít, mikor a természetben vagyunk, akkor olyan nyugodtak tudunk lenni. Igen, meg ezek a nyomások a munkahelyeken... A legjobb kint lenni ott, ahova igazán tartozunk, kint a természetben, és belesimulni, otthonra lelni ott, ahol még a béke uralkodik.

Egy költözés, munka(hely) váltás nem tenne jót?

2013. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is pszichologus segitségét kell kérned! Az jó hogy látod mi okozza a bajt, de ez nem elég. Meg kell tanulnod uralkodnod magadon, mert különben elveszited a feleséged. Volt szerencsém egy agressziv sógorhoz (mondjuk csak ha ivott), köszöntem szépen, olyankor állat volt. Hál Istennek elvált tőle a nővérem. Most az egyik barátnőmnek van ilyen drága férjecskéje, sajnos ő nem tudja magát tolerálni, buta mint a csök, bárki előtt leorditja a fejét. Állitólag még nem ütötte meg, de én nem tenném tűzbe a kezem érte. Viszont olyan esetekről tudok mint a tiéd, hogy majdnem...de az többször is. A gyerekek isszák aztán meg a levét, azok is félnek tőle. Sőt még én is. :D Persze nem attól hogy bántana, de a légkör megfagy, ha otthon van, igy ilyenkor nem is megyek. Pedig mindenük megvan.

Tegyél érte légyszives, mert tudod: kutyából nem lesz szalonna!, de azért meg kell próbálni!!

Nekem is sokszor elborul az agyam, mint 3 gyerekes anyának. Én is tudok kiabálni, de muszáj kontrollálni magadat!

2013. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!