Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mennyire szolgálja ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire szolgálja ki a párját és őt mennyire szolgálják ki? Elvárjá (to) k? Megköszöni (te) k? (Nem csak nőknek szól! )

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérem, akkor mindent megcsinál a párom. de akár kérés nélül is ágyba kapom a kávé pl


ez oda-vissza működik.


ha itthon vagyunk, és én főzök, akkor biztosan ő tálal, terít


Mindig megkérdezi mit segíthet, ha ne kell akkor is.


Nem várom el, hogy kiszolgáljon, de ha mindketten egész nap güriztünk, akkor nincs olyan, hogy én fekszem ő meg körbeugrál , és fordítva sem, akkor elvárjuk a másiktól, hogy együtt végezzük el ami szükséges..


Meg szoktuk köszönni a másiknak, de ez olyan, hogy ha nyújt egy tollat nekem azt is megköszönöm...

2013. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
nálunk sajnos semmit nem segít a párom, ha megérem valamire, akkor húzgálja a száját, úgyhogy én szépen csinálom a dolgom, le se ülök, sütök, főzök, mosok, takarítok, míg ő számítógépes játékokat játszik. ez van.
2013. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda vissza megy kb mint az elsőnél. Én főzök ő megterit, , én mosogatok ő lepakolja az asztalt. Ő felmos én ruhát hajtogatok stb....
2013. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindent én csinálok!!!Vacsi alatt ha szomjas én menjek ki a hűtőből behozni az innivalót!az h.éppen eszek jóízűen az le van sz..va!Magyarul az én drága párom egy Here!!!
2013. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben "kiszolgáljuk" mindketten a másikat, és nem elvárjuk, csak ilyenek vagyunk :) Folyamatosan kényeztetjük a másikat, és közben élvezzük, hogy a másik is ugyanezt teszi velünk :)

Pl. a reggeli kávét mindig ágyba hozza nekem a párom (ő a férfi), sokszor szó nélkül hoz nekem hűtő lábfürdőt ebben a melegben, vagy felajánlja, hogy gyorsan elszalad egyedül a boltba, mert én túl körülményesen készülődök stb.

Én meg pl. most napi szinten próbálom új, finom és egészséges ételekkel meglepni, ami nem könnyű, mert sok mindent kizárt(unk) az étrendünkből, de eddig megoldottam, és nagyon hálás érte.

2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

En kiszolgálom öt-a gyerekemet es az anyósomat is az asztalnál. E n főzök, terítek, mosogatok, anyós mos es vasal. Takarításnal anyose a saját szobája es a nappali, enyém a konyha, étkezo, furdoszobak, háló es a gyerek szobája, a közlekedő.

A parome a kertimunka, szereles de keresre barmikor, barmiben segit.

Mindig minden meg van köszönve.

2013. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem csak akkor hagyja, hogy kiszolgáljam, ha beteg és nem tud felkelni. Egyébként nem. Ha felajánlom neki, hogy odaviszek neki inni mondjuk, nagyon ritkán fogadja el, azt mondja, hagyjam csak, majd ő megy. Úgy van vele, hogy nekem a munkámon kívül sok dolgom van a háztartással és a gyerekekkel, ezért tehermentesít, ahol tud. Besegít bármibe, ha megkérem. Néha kérés nélkül is:D Vannak szokásos rituáléink, pl. a kávét reggel mindig ő főzi nekem is. Minden apró gesztust mindig megköszönünk egymásnak, ő néha még azt is, hogy kimostam a ruháját, a főtt ételt pedig mindig megköszöni.
2013. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

én egy perverz állat lehetek, mert a kérdés olvasásakor egyből az ágy jutott eszembe..


na ott kell megmutatni, ki milyen szolgálatkész, üntyi-püntyi-cuncimókus..hogy ki mosogat? aki arra jár..ki főz? ma én..


no de az ágy? az mindig közös, mert egyedül nem megy...

2013. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kiszolgáltam, hogy tehermentesítsem, mindig én vásároltam, minden nehéz munkát megcsináltam a közös lakásban, számítógép elé hónapokig se ültem le, tévét (a híradón kívül) nem néztem, én mosogattam, szárítót leszedtem, erkélyt takarítottam, porszívóztam, felmostam, mert ő semmit nem csinált, csak tanult-tanult-tanult ezer évig. Egyszer eljött az anyja ebédre és megkértem a párom, adja már oda a mustárt, mert épp a hűtő mellett állt. Válasz: majd te kiveszed magadnak. De hogy naponta legalább 20 bögre kapucsínót megivott és mindig nekem kellett odavinnem, mert képtelen volt felállni a könyvei elől, majd az üres bögrét elmosnom, az nem baj! Utána elvégezte az egyetemet és terhes lett egy palitól, akinek semmije, csak 3 gyereke korábbról (több nőtől). Nos, hát szolgálja ki ezután a másikat a halál. Papucs nem leszek többé. Még akkor se, ha 5 évben egyszer kérek egy pohár vizet és hajlandó adni őnagysága.
2013. szept. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Kicsit kezdtem megnyugodni,h.nem csak én vagyok ilyen rabszolga,már nem mint ha más szomorúsága,rosszabb sorsa boldoggá tenne!De!Amint rájöttem,h.pasi vagy belém nyilalt egy kérdés: a párodhoz hasonlók miért nem az én férjemet fogják ki maguknak?Na ott aztán mehetne egy 3.körbeugrálni a lusta dög fajtájukat!Mekkora egy barom állat vagyok!Szerencséd,h.nem töled lett terhes,én tündéri kisfiam apukája sajnos a here férjem!Így miatta nem lépek ki a házasságból(még!)

2013. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!