Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek áll jól a fehér és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek áll jól a fehér és kinek az ivory szín? (milyen típusú nőknek? )

Figyelt kérdés
Sok ruhát már több árnyalatban is elkészítenek, de melyik szín melyik típushoz passzol?
2013. márc. 17. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Fehér a nyár és tél típushoz.

Ivory tavasz és ősz.

A sötét ősznek lehet, hogy mindkettő jól áll, ki kell próbálni.

2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a típusozást hagyjuk, mert hülyeség az egész.


Elsősorban bőrszín és árnyalat valamint hajszín függő. Tehát pl. nem mindegy azon belül, hogy halvány a bőr, hogy rózsaszínes vagy inkább sárgás árnyalatú-e.


Jobb szalonokban ezzel kapcsolatban tudnak segíteni, tehát ha bemész próbálni, akkor nem lesz vele gond (olyanokkal, akik meg ezzel nincsenek tisztában, szóba állni sem érdemes, hiszen ez a munkájuk része lenne).


Itt célravezető választ anélkül nem fogunk tudni anélkül, hogy képet vagy igen pontos leírást kapnánk rólad. Mert az egy dolog, hogy szőke az ember, de azon belül nem mindegy, hogy mézszőke, halványszőke, sötétszőke, platinaszőke, stb., minden árnyalathoz más passzol, és ehhez még a bőrszínt is társítani kell.


Ha bővebb információkkal tudsz szolgálni, akkor szívesen segítek.

2013. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell próbálni mindkét félét.


A típusozást hagyjuk, szerintem alig van valaki, akit be lehet sorolni ebbe a hülyeségbe, nekem pl. semmim sem olyan színű mint a leírásokban, de ha még valamit rá is húzok, akkor sem egy kategóriába tartozik a bőröm, hajam és szemem színe, mint amibe "kellene" a típusozósok szerint. Nem vagyok egyedül.


Az egyik szalonban csak fehéreket akartak rám adni, tök szarul néztem ki, de csa ajánlgatták a többit, úgy kellett kérnem, hogy adjanak már egy ivorty ruhát, ami jól is állt. Aztán csak tátogtak, hogy hát akkor nem fehéret akarok. Hát mondom ezzel kezdtem, hogy nem tudom melyik áll jól és az első háromnál láttuk szerintem, hogy a fehér nem...

2013. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
kulfoldon mar senki nem huz feheret csaka torokok es a bulgarok.Majden minden ruha Ivor vagy pezsgo szinu Ez majdnem mindenkinek jol all es nem latni rajta nem feher
2013. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülyeség. Nézd már meg a nagy márkák új kollekcióit. Inkább most van egyre több hófehér megint. Pár éve meg szinte csak pezsgő szín volt. Szerintem le kell tojni mi a divat és mindenki válasszon olyan színt, ami hozzá passzol.
2013. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

A típusozásnak van értelme, csak tudni kell, hogyan.

A legfontosabb a bőrtónus, utána a hajszín, és végül a szemszín. Hisz a haját festheti az ember, de a bőrtónus ugyanolyan marad.


Én pl. ősz típus vagyok. És egyáltalán nem nézek ki úgy, mint a leírásokban, akár könyvekben, akár neten az emberek. Ősznek általában a sötétvörös hajúakat hozzák be, na ez nem vagyok.


Ha magam elé teszek egy kékes-pirosat, zöld lesz tőle a fejem. A kék sápaszt. A fehértől pedig látszanak a szemkarikáim.

Helyettük: a narancsos-pirostól jobban látszik a szám, a zöldtől szebb az arcom színe, a bézs pedig eszméletlenül jól áll.


Innen tudom, hogy meleg az arctónusom, tehát vagy ősz vagyok, vagy tavasz. Mivel az eredeti hajszínem sötét, és a szemem is sötétbarna, nem lehetek tavasz, mert ők világosabbak. Úgyhogy ősz vagyok.


Innentől pedig könnyű, hogy milyen színek állnak jól. És azt is tudom, hogy milyenre festhetem a hajam. Pl. feketére nem, azonkívül minden másra, csak meleg árnyalatot kell választanom. Mézszőke, rézvörös, aranybarna.


Tehát a "típusozás" végül is annak a megállapítása, hogy milyen a bőrtónusod.

2013. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Istentelenül sötétnek kell lenni ahhoz, hogy ezt a típusozást elhiggye valaki...


Könyörgöm, a femina meg a blikk közöl ilyen cikkeket, normálisabb oldalakon körberöhögik az ilyesmit...


Nem attól fog jól állni x meg y szín, hogy betuszkolod magad egy kategóriába. BÁr ezt hiába magyarázom olyannak, akivel ezt be lehet etetni :S

2013. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm a minősítést.


Nem olvasok magyar oldalakat, és ezt gyakorlaton láttam. Konkrét embereken próbáltam ki. Te is láthatod, ha magad elé emelsz egy fehéret és egy bézst, hogy melyik áll jobban. A szín visszaverődik az arcodra, és vagy erősíti az előnytelen vonásaidat, vagy elrejti. Persze, hogy vannak kivételek, de az, hogy meleghez meleg megy, nem nagy "beetetés", csak logika.


Nem értem, hogy mi annyira buta dolog azon, hogy a meleg arcbőrömhöz a meleg szőke néz ki természetesen, a hideg úgy, mintha paróka lenne.

2013. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Az a buta dolog rajta, hogy ez nem egy általános jellegű szabály. Nem lehet ilyen hülyeséget kijelenteni, hogy a meleghez csak a meleg passzol, mert ezer más tényező van még.


Az embert nem úgy alkotta a természet, hogy egy kategóriát ráhúzhass. Nem mindenkinek meleg-meleg a haja és a bőre, hogy a szemszínről már ne is beszéljünk.


Ez kb. olyan, mintha kategorikusan kijelentenéd, hogy a festészetben vagy akár a divatvilágban a meleg-hideg színek nem mennek egymáshoz, holott ez nem így van. Rengeteg árnyalattól, átmenettől, kontraszttól függ az, hogy mi illik, és mi nem, tök fölösleges ráhúzni, hogy ősz és akkor csak vöröses árnyalatok állnak jól, mert ez egyszerűen nem igaz. Ember nincs, akinek csak egyfajta (meleg vagy hideg) színek állnak jól, minden kategóriában fellelhető az, ami igenis megy hozzá.

2013. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtem keresni, hogy milyen ruhák állnak jól, akkor az interneten leírták, hogy na nekem egyáltalán nem áll jól a fehér, mert a bőröm tényleg hófehér, a hajam sötétszőke, a szemem zöld (hogy milyen árnyalatú, az változik, ahogy a hajam is, amilyen kedvük van :D). Ehhez képest az ivory/pezsgő ruhák egyáltalán nem álltak jól, de a hófehér igen, végül ilyen ruhát választottam. Fel kell próbálni minden színből, csak így lehet eldönteni NEKED mi áll jól, nem lehet típusozni...
2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!