Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért jönnek be a...

A nőknek miért jönnek be a kisgyerekes pasik?

Figyelt kérdés

1 éve, amióta gyerekem van szinte havonta érdeklődnek, hogy van-e a gyereknek anyukája mert ha nincs akkor ismerkednének, de van aki még akkor is amikor mondom, hogy feleségem van. Boltban, orvosnál, utcán szinte mindenhol megnéznek. Gyerek előtt is volt néha ilyen de nagyon nem ilyen gyakran. Nők! Miért tetszik ez annyira? És ha tudják, hogy foglalt az ember akkor miért próbálkoznak tovább? Nem àltalánosítok, nem mindenki ilyen.

28F


2013. jan. 18. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Én személy szerint nagyon szép, kicsit megható és mindenképp bájos látványnak tartom, amikor felnőtt pasi a pici gyerekével vagy babájával együtt van. Ismerkedni mondjuk sose próbáltam ilyennel, pont mivel 99,999% eséllyel van párja, akivel a közös babájukat nevelik, és a legeslegnagyobb gerinctelenség kisgyermekes családapával kikezdeni. De mint látvány, engem is vonz. És egyszerűen azért, mert ilyenkor látszik, hogy a férfi figyelmes, gondoskodó, hogyha jól bánik a gyerekkel.

Meg én szeretek magamban mulatni a pasik által felöltöztetett bébiken, a fordítva feladott pulcsin és sapkán, az óriási gubancban tekergő sálon. Lehet, gonoszság, de olyan aranyos, mert a jó szándék és a bénázás együtt vicces. :)

2013. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is bejönnek valamiért, de nem tudom megmagyarázni. Egyszerűen jó látni őket mert manapság már sajnos nem túl gyakori, hogy egy apa ennyire törődik a gyerekével. Bár én csak néha elmosolyodom mert aranyosak. De van férjem és gyerekem is, szeretem nézni őket amikor együtt vannak :)
2013. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha a gondoskodás, a szeretet látszik a férfin és a gyerekén, akkor az nagyon cuki tud lenni. Főleg ha a pasi még helyes is :P Szerintem a nők ha ilyet látnak, önkéntelenül is beleképzelik magukat a helyzetbe, hogy milyen kis édes család lennétek így hárman és ezért szólítanak le. Ez a tipikus férfiideál szerintem a veled hasonló korú lányoknál. 28L
2013. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, én csak olyat ismerek, aki nem szeretné másét nevelni, de férfiba is.
2013. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem :)

Viszont az elég csúnya dolog, hogy miután szólok még utána is beszél. Egy haverom pont egy ilyen nő miatt veszekedett a feleségével mert a csaj bekavart.

2013. jan. 18. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Az nagyon gáz. Mondom, ismerkedni sose kezdenék így, de egy mosoly vagy dicséret, hogy milyen édes kisbaba, az beleférne. Talán.
2013. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én is megnézem, ha helyes, megjegyzem magamban, hogy de aranyos, hogy így foglalkozik a gyerekével, jól áll neki. De nem jönnék össze vele, mert nem akarom más gyerekét nevelni.
2013. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

A férjem imádta magával vinni a nagyobbik gyermekünket (mikor még baba volt), mert akkor minden nő rámosolygott, s megszólították. :)

Én nem voltam féltékeny, hanem szórakoztam a dolgon. S addig is volt egy kis nyugtom, míg a két "férfi" elment vásárolni.

Szerintem az lehet az oka, hogy a nők felfigyelnek rád, hogy megvan bennünk az az ösztön, hogy aki figyel a gyermekére, törődik vele, "jó hím egyed". Vagyis míg a férfiaknak a nők külseje a fontos a nőknek a férfi "belseje". Milyen apja lesz a gyermekeinek s ezen értem az anyagiakat, a törődést, gyengédséget, megbízhatóságot.

2013. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

A férjem egyszer egy telefonszámmal jött haza, hogy hívjam fel ezt a számot, hátha benne van egy hármasban is a csaj :) Egy lány dugta a zsebébe, amikor az akkor másfél év körüli fiunkkal volt bevásárolni. Teljes agybaj.... Azt mondta dumált hozzá a lány végig, a végén meg a zsebébe nyomta, először meg is ijedt, hogy kizsebeli vagy mi, aztán látta, hogy papír és a telefontszáma. Na már ezt sem értettük, valaki így járkál, hogy táskájában cédulát tart a számával... De hát ezért.

Végül is a férjem helyes, ott volt a gyerek is mintának, be kellett próbálkozni :)

2013. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
látják rajtad,hogy te jó férj és jó apa vagy,irigykednek a feleségedre,bár csak az én férjem is ilyen lenne
2013. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!