Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért jönnek be a...

A nőknek miért jönnek be a kisgyerekes pasik?

Figyelt kérdés

1 éve, amióta gyerekem van szinte havonta érdeklődnek, hogy van-e a gyereknek anyukája mert ha nincs akkor ismerkednének, de van aki még akkor is amikor mondom, hogy feleségem van. Boltban, orvosnál, utcán szinte mindenhol megnéznek. Gyerek előtt is volt néha ilyen de nagyon nem ilyen gyakran. Nők! Miért tetszik ez annyira? És ha tudják, hogy foglalt az ember akkor miért próbálkoznak tovább? Nem àltalánosítok, nem mindenki ilyen.

28F


2013. jan. 18. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sok nőnek fontos, hogy egy férfi családszerető, gondoskodó, jó apa legyen, szerintem ezért. Csak tippelek, engem nem vonzottak soha. Lehet azért, mert még én magam sem szeretnék gyereket.
2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem is bejönnek, talán a törődés miatt, hogy látszik hogy jószívű az apa vagy nemtudom

de soha nem kezdenék ki velük, magamban tartom hogy tetszenek :)

2013. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Határozottan taszítanak a gyerekes férfiak, tőlem lehet a világ legjobb pasija, akkor sem kellene. Sajnos nagyon sok kölykös pasi próbál nyomulni, de egy mondattal elhajtom őket. Nálam nem előny, hanem hátrány!
2013. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is megjegyzem magamban hogy de édesek, hogyha fiatal pasit látok kisgyerekkel. De nyilván nem megyek oda ismerkedni és nem is bámulom...

Viszont hogyha megismerkednék egy 28-35 éves pasival, és kiderülne hogy egyedül neveli a kisgyerekét, és anyuka nincs sehol, szívesen járnék vele. De csak ha az anyuka tényleg nem kavar be soha, mondjuk börtönben van vagy külföldön :DD Szeretem a kisgyerekeket, és szívesen lennék pótanyuka. (persze majd sajátot is szeretnék)


L20

2013. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!