Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre mehet a házasság szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a házasság szex nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most próbáltam ki a hüvelygyűrűt, amitől a libidóm a béka segge alatt van. Előtte se volt valami fényes a szexuális életünk, az a havi 3-4 alkalom is miattam volt. De ezek után ennyi sem lesz.. Működhet így a kapcsolatunk, hogy egyikünk sem kívánja a szexet?
2013. júl. 25. 18:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sztem tönkre mehet, de nem feltetlenül megy.

Azert megis jobb, ha valami van, megha nem is sokszor, mert ettöl hazassag es nem mondjuk barati vagy rokoni a kapcsolat.


Nalunk is ez van egyebkent, bar nekem annyira nem is fontos, mindig vannak feladatok... Sosem volt sok, valahogy mindig sok mas feladatunk volt sajnos, ami elvonta a figyelmet, amivel foglalkozni kellett... Igy pl. az elsö gyerekünk megfoganasa elött evekig jo, ha havi 1-szer sor került ra. Közben oldodtak meg dolgok, talan emiatt jobban ment a 2. gyereknel, de akkor is csak havi egyszer. Amiert megis ugy ereztem, nagyobb elvezettel megy: kiderült idöközben a pajzsmirigy alulmüködese, ami okozhat ilyesmit, es kezelve lett. De havi 1-nel elöbbre nem tartunk. 2 gyerek "között" meg nincs semmi, annyira nem fontos egyikünknek sem.

En eleinte probaltam feldobni, de gyertyak, zene...stb ilyenek nem erdeklik, es igy olyan nevetseges hatasu az ilyen körites, szexi ruhak meg mintha nem lennenek hatassal ra, vagy inkabb teljesitmenykenyzert erezne ettöl, en ugy erzem, raadasul az arval foglalkozik, ami masra is jo lett volna, en meg hacsak erre gondolok, inkabb soha többet... Szoval semmi vagyfelkeltö dolog nem jött eddig be. Tenger gyümölcsei es hasonlokat meg nem szereti. Engem az is zavar, hogy a 10 evünk alatt csak en tettem erte, pl. ezeket a köriteseket, mindig en kezdtem beszelni rola, hogy jo lenne, ha...es persze en figyeltem a periodus közepet is, amire valahogy tapintatosan figyelmeztettem... Most szüles utani honapokban nem különösebben vagyom ra es meg testileg sm vagyok sztem teljesen rendben, de utana azert megint el kene kezdeni.

2013. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!