Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság szex nélkül? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság szex nélkül? Miért?

Figyelt kérdés

Sok ilyet lehet hallani, sok vicc kering róla a neten, stb...

Sok év után tényleg annyira el tud laposodni egy kapcsolat, hogy nincs nemi kapcsolat a felek között? Hogy fejfájásra, fáradtságra fogják, és kibújnak alóla?

Házasságban élők, tényleg van ilyen?:S


Csak mert én nem tudom elképzelni, legalábbis még 18 évesen oda vagyok a barátomért, nem tudom elképzelni, hogy ez megváltozzon, vagy hogy emberek ennyire eltávolodjanak egymástól..:/


2013. júl. 9. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aktívból 0 vá vált. A férjemen múlt. 5 évig bírtam, majd kiléptem. Nehezen élte meg. Szeretett. Mostani élettársa is erre panaszkodik.
2013. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
18 évesen persze, hogy úgy tűnik. :) De ha már 10 éve vagy ugyanazzal, nehéz továbbra is izgalmassá tenni a dolgot.
2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Sokan az évek előrehaladtával már nem kívánják annyira. Megöregszünk, és lecsillapodnak a hormonok. Teljesen természetes, hogy 18 évesen nem így érzed, az lenne a fura, ha nem kívánnád.

Amúgy nem feltétlen jelenti azt, hogy eltávolodnak egymástól, vannak, akik már nem szeretnék csinálni, nem vágynak rá, de attól még szeretik egymást, és jól kijönnek. Nem mindenkinek létszükséglet a szex.

2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oké, értem én, csak nem tudom... Sokszor még én kezdeményezek, nem tudom elképzelni, hogy valaki "bocs, de fáj a fejem, hagyjuk", és ezt játssza ezer évig..


Meg hogy nem csak hogy nem érdekes, hanem még külön szobában alszanak, közük sincs egymáshoz testileg...

2013. júl. 9. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Most írhatom azt, hogy ezt a kérdést 10 év házasság után kell nézni, de ez az elhidegülés már 1-2 év alatt is bekövetkezhet. Én nagyjából fél év után unok rá egy emberre szexuálisan, s kezdek el fantáziálni másokról. Azt hittem hogy majd kinövöm idővel, de még harmincas fejjel is itt tartok, már megbékéltem vele. Azt hittem hogy csak azon múlik, hogy az adott ember mennyire hajlandó újítani a szexben. Nem jött be, mert akkor is meguntam, ha mindenben benne volt. A gondolat, hogy évtizedekig ugyanaz az ember van az ágyban, néhány embernek megnyugvást jelent, számomra elképzelhetetlen. Hosszabb ideje nős barátaim is ezt érzik, de ők elfogadják azt az érzést, amitől én rettegek: hogy annyi ideig vannak ugyanazzal a nővel, hogy a libidójuk már beáll egy alacsony szintre, és nem is kívánják igazán az egészet. A szex másodlagossá válik. Ha pedig jön a gyerek is, a szex szinte megszűnik, és ami igazán félelmetes: nem is kell már nekik, sőt. Nyűg.

Aztán jön egy kis flört, egy ellenállhatatlan mosoly, és visszatér a libidó is... csak éppen más a célpont. Ilyenkor a feleség is újra több figyelmet kap, amit inkább intő jelnek kellene vennie, mintsem kitüntető figyelemnek.

De 18 évesen ebből semmi sem látszik, pláne egy 18 éves fiú szemével.

2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
EZ ijesztő..
2013. júl. 9. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen :D nagyon édi vagy...


mi sosem voltunk nagz lepedőakrobaták, 17 éves korunk óta vagyunk együtt...18 körül még gyakori volt aztán alább hagyott a dolog. így 7 év után heti 2-3 de nekünk ez elég is...Syeretjük egymást és ez nálunk mindennél fontosabb, a szexnél is.

2013. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Még olyat tudok elképzelni, hogy a libidó csökkenésével a szeretet megmarad, de a szex átváltozik másfajta intimitássá, már csak a csók és az ölelés marad :)
2013. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 éve még én sem hittem volna... sajnos gyorsan változnak a dolgok
2013. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha tudnák az emberek, hogy valójában mi áll ennek a hátterében....talán boldogabb életet élhetnének, életük végéig avval, akit mindig is szerettek...

Egyvalamit viszont tanácsolnék:

Óvakodjatok a gyógyszerektől, bizonyos testápolóktól, krémektől dezodoroktól.

2013. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!