Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság szex nélkül? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság szex nélkül? Miért?

Figyelt kérdés

Sok ilyet lehet hallani, sok vicc kering róla a neten, stb...

Sok év után tényleg annyira el tud laposodni egy kapcsolat, hogy nincs nemi kapcsolat a felek között? Hogy fejfájásra, fáradtságra fogják, és kibújnak alóla?

Házasságban élők, tényleg van ilyen?:S


Csak mert én nem tudom elképzelni, legalábbis még 18 évesen oda vagyok a barátomért, nem tudom elképzelni, hogy ez megváltozzon, vagy hogy emberek ennyire eltávolodjanak egymástól..:/


2013. júl. 9. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
A szexualitás az összetett dolog, viszont az emberek többsége lazán kezeli. Nöi szemszögböl nèzve: ha a férfi a hétköznapokban lekezeli, megalázza a nöt, akkor a nönek nem a szexen fog járni az agya. Vannak akik képesek lefeküdni így is a másikkal, de a jobb érzésüek nem. Igazuk is van. Férfi szemszögböl: biztos van valakije, azért nem akar szexelni. Az eszükbe sem jut, hogy a hétköznapi viselkedésükkel ök maguk hidegítik el a nöt. Sokan fel fognak hördülni, de leírom: a szex a férfinek biológiai késztetés (szükséglet) csúnya szóval ürítés. A nö nem csak az ágyban akar férfit, hanem a hétköznapokban is. Tehát a férfi szexen kívül is legyen figyelmes. A férfi pedig szexet akar. Nem a nö örömére, hanem a sajátja miatt. (eleinte nem, viszont késöbbiek folyamán, igen) S hogy lehet fent tartani egy ilyen kapcsolatot? Pl ha vannak gyerekek, vagy az egyik fél (ált a nö) anyagilag függ a másiktól, akkor együtt fognak maradni szex nélkül is. Hát így látom én. Ja és a buta nö azt hiszi ha lefekszik a férjével (akkor is ha valójában nem akarja) akkor jobban fognak vele bánni a hétköznapokban, vagy nem megy félre a másik mert otthon megkapja... Butaság. Ettöl semmi nem változik.
2013. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó válasz volt igaz. Nem egyszerű "ellaposodásról" van szó, a libidó nőknél inkább növekszik 40 éves kor felé haladva. Szinte minden esetben megromlott kapcsolat áll a szexmentes házasság hátterében. Mert kevesen akarnak (nők) olyannal szexet, aki kihasználja, leszólja, megalázza, semmibe veszi, háztartási alkalmazottnak tekinti, irányítanni akarja stb., lehetne még sorolni tipikus okokat.
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18 év? Te még sokat nem tudsz.
2013. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell fejfájásra panaszkodni, mert elég, ha egyszerűen egyik fél sem akarja. Minek is, olyan nagy dolog a szex?
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!