Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre mehet a házasság szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a házasság szex nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most próbáltam ki a hüvelygyűrűt, amitől a libidóm a béka segge alatt van. Előtte se volt valami fényes a szexuális életünk, az a havi 3-4 alkalom is miattam volt. De ezek után ennyi sem lesz.. Működhet így a kapcsolatunk, hogy egyikünk sem kívánja a szexet?
2013. júl. 25. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyikőtök sem kívánja, akár tökéletes is lehet a kapcsolatotok, ha egyebekben illetek egymáshoz.
2013. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Tönkre, még mennyire!
2013. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyikőtök sem kívánja a másikat, miért kellene erőltetni a szexet. Csak azért, mert elvárás ? Nem az a lényeg, hanem hogy nektek mi a jó. Ha mindkettőtöket kielégít ez az állapot, akkor semmi gond.
2013. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

"Működhet így a kapcsolatunk, hogy egyikünk sem kívánja a szexet?"


Nem sértésből vagy ilyesmi hanem segítő szándékkal írom: lehet hogy neked úgy tűnik mintha a másik nem kívánná a szexet, de könnyen lehet hogy csak veled nem kívánja valamiért. Ha ez így van akkor csak idő kérdése hogy találjon valakit aki ugyanúgy kívánja mint ő. Szóval igenis hatalmas baj ha nem kívánjátok egymást. Üljetek le és beszéljétek meg hogy még a hüvelygyűrű előtt mitől volt csak havi 3-4 alkalom?

2013. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Az, hogy a másik fél a társával nem kívánja a szexet, az nem mindig jelenti azt, hogy alapvetően ne kívánná a szexet. És ha alapvetően kívánja, akkor előbb-utóbb, ha módja és lehetősége lesz rá, akkor akár fogja is csinálni, mással. Ami miatt meg nyilván tönkremehet a házasság.

Szóval szerintem ezt meg kéne beszélni, hogy miért is nem működik a szexuális élet. És talán akkor nem kéne hormonos fogamzásgátlót használni, hanem szimplán óvszert. És akkor neked is lenne több kedved.

Vagy a párod alapvetően nem kívánja a szexet?

2013. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem olyan nincs,hogy egyikőtök se kívánja. Lehet a férjed azért nem kíván mert megcsal.
2013. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Tönkre. Én biztos nem bírnám hosszú távon még havi 3-4 alkalommal se, nem hogy ennél kevesebbel. Én vagyok a nő. De nálam nagyon fontos szerepet játszik a szex, és ami fontosabb a JÓ szex. Ha ez nincs, akkor megette a fene az egészet. Gyűlik a feszkó, a végén mindenért megy a veszekedés, ez meg az én életembe nem hiányzik, továbbállnék. Még akkor is, ha gyerek van, és nehéz lesz. Amúgy én is hüvelygyűrűzök 4 éve, heti 5 alkalommal szexelünk kb. Válts másik gyógyszerre, ilyen egyszerű. Bár ha ennél maradsz, legalább megölöd a szexuális vágyad, és nem fogsz keseregni, hogy nincs szex, mert amúgyis a hátad közepére kívánnád. És így éltek szépen egymás mellett még 40-50 évig mint a testvérek. Nevetgéltek, beszélgettek, később már azt se, aztán szépen kihaltok egymás mellől. Nagy élet.
2013. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem szexen épül egy kapcsolat!!
2013. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A szexet nem kívánja. Ez biztos. Kismilliószor átrágtuk magunkat a témán, tudjuk mi az oka, nem tudunk egyenlőre tenni ellene. Idővel javul. Hosszú lenne leírni, de biztos hogy nem csal meg és más nőt sem kíván.
2013. júl. 25. 19:16
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

"Szerintem nem szexen épül egy kapcsolat!!"


Lepontoztalak mert a sok felkiáltójelből azt az üzenetet veszem ki hogy szerinted EGYÁLTALÁN nem fontos a szex (és valamiért nagyon zavar téged hogy másnak az). Viszont ami számodra egyáltalán nem fontos az másoknak még lehet hogy az és ha az ilyen emberek között hosszú ideig nincs szex az igenis nagy feszültségeket szül a kapcsolatban ami szakításhoz is vezethet. (Ha ez nem lenne elég: eközben meg X évvel idősebbek is lesznek)

2013. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!