Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkre mehet a házasság szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a házasság szex nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most próbáltam ki a hüvelygyűrűt, amitől a libidóm a béka segge alatt van. Előtte se volt valami fényes a szexuális életünk, az a havi 3-4 alkalom is miattam volt. De ezek után ennyi sem lesz.. Működhet így a kapcsolatunk, hogy egyikünk sem kívánja a szexet?
2013. júl. 25. 18:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg ilyen házasság van csak nem beszélnek róla mert "ciki" nem ez az elvárás. Az elvárás a heti 2 minimum. Csak a valóságban a megszokás,az öregedés, betegségek, a napi robot, a fáradtság megöli a vágyat. Ha mindkét fél úgy van vele hogy többet ér egy jó kis alvás vagy egy evés mint az egymáson való ritmikus rugózás akkor boldogan élhetnek így is évtizedekig. Ha nincs hiány ,ugyan mi is hiányozna??
2013. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem, a társadalmi elvárás az, hogy fojtsd el magadban a szexuális igényeidet, mert a judeo-keresztény felfogás szerint bűn a nemiség. Én két házasságot ismerek közelről ami ezen ment tönkre, az én volt házasságomat meg a jelenlegi kedvesem előző házasságát, persze mi vagyunk akik "futunk a farkunk után" meg "nem bírjuk mert viszket", de én szerintem 20-30-40 sőt 50-es egészséges ember nem kell, hogy lemondjon a szexről csak azért mert a társadalmi álszentség ezt várná el.
2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Márhofer Dániel válasza:
7%
szerintem ez alap a házaságban
2013. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallás ez csak csökken a hormonszint, a késztetés megszűnik .Magukhoz sem nyúlnak az ilyenek. Nem vallás miatt hanem mert nincs rá igény.Kétségtelenül vannak akik vallásilag tartózkodnak ,de ők az elején is ilyenek.
2013. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindig is többet szerettem volna, a heti 2vel bőven beérném. Most viszont frusztrál az, hogyha nincs kedvem hozzá. Pedig sokszor kívántam hogy bár olyan lennék mint a férjem, ne kívánjam.. most hogy ez bekövetkezett, beijedtem.
2013. júl. 25. 20:59
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnélek kiábrándítani... Tudom, nem minden házasság egyforma, és a férfiak is különböznek...

Elmesélem, csak hogy tisztán láss. Óriási szerelemben éltünk a férjemmel, a szexuális életünkkel soha nem volt gond, de a gyerek születése után az én vágyaim kb a 0 szintet verdesték. Akármit kitaláltam, csak hogy ne kelljen beadni a derekam. A pici egy éves koráig kb havi 2 alkalommal szexeltünk. Én bebeszéltem magamnak hogy a párom se akarja és ez szép is volt, 1 ideig.

Végül kiderült, hogy megcsalt egy kollega nőjével, na ez hatalmas pofon volt az élettől. De nem azért csalt meg mert nem szeretett, hanem mert elhanyagoltam! Na azon a ponton elkezdtem másképp gondolni erre a dologra! Muszáj a szex, főleg a férfiaknak... Akárhogy is van, akármit mondanak, nem tudnak létezni nélküle!

Teljesen átélem a helyzeted mint nő és feleség, de kapd össze magad te is meg ő is, mert baj lesz belőle. Gondolom nem 70 évesek vagytok, mert kb akkor lehet intimitás nélkül élni.

Nem sértésből írtam, csak saját tapasztalat :(

2013. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16-os, nem kívántad, csak muszájból csináltad?

Mondanék erre valamit, de nem bántalak meg.

2013. júl. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16os, nálunk pont fordított helyzet áll(t) fent. Akinek aggódnia kéne a megcsalás miatt, az nem én vagyok. Szerintem nem minden férfira igaz amit írtál. Nem szeretnék belemenni intimebb dolgokba de én pl azt hittem hogy minden férfi oda meg vissza van egy dologért (remélem tudod mire gondolok), de a férjem teljesen más... Valamiért máshogy működik. :D Neki már nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban (nekem sem, de számomra fontosabb mint neki).
2013. júl. 26. 08:07
 19/21 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted,mi most épp fasitban vagyunk a sex miatt.Ugyanaz a helyzet mint nálatok azzal a külömbséggel hogy én kivánom őt,lehet nekem is kellene valami amitől elmegy a kedvem.

Mi 3éve kinlódunk,hol feljavul a dolog hol visszaesünk és ez nagyon rossz nem tudom mi lessz a vége.

Az én férjem sem kivánja a sexet,nem engem, magát a sexet nem kivánja,ha van ugyis jó ha nincs ugyis jó,szóval vannak ilyen férfiak nem vagy egyedül kérdező.

2013. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ. Ha nektek így jó...és amúgy mindenben jól működik a házasságotok, akkor nem a szex hiánya miatt fog tönkremenni, ha egyáltalán tönkremegy.
2013. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!