Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányszor beszéltek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor beszéltek a párotokkal napközben?

Figyelt kérdés
Ha külön munkahelyen dolgoztok és napközben nem tudtok találkozni, hányszor van valamilyen formában kapcsolatfelvétel? Telefon, email?
2013. júl. 17. 14:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%
(együtt élünk)
2013. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
15×? Ez nem sok egy kicsit? :D
2013. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk napközben beszélni, csak ha valami sürgős mondandónk van. A párom fizikai dolgozó, nagy zajban dolgozik, így van hogy nem is hallja ha csörög a telefonja. Én irodában dolgozom, nincs netem,de időm sem hogy hívogassam, de szerintem gátolná a munkájában is. Ha haza értünk megbeszéljük kivel mi történt napközben.
2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi is gmail cseten beszélünk, Illetve mindkettőnk telefonján van gmail talk is, az szinte mindig be van lépve, a közeli barátokkal is ott kommunikálunk. Olcsóbb egy netcsomag, mint telefonálgatni vagy smsezni.


Kérdező, miért nem próbálod te elkezdeni a napközbeni beszélgetést, ha ennyire szükséged lenne rá? Kérdezd meg, hogy mit enne vacsorára például, erre csak nem reagálhat lerázósan. Kezdeményezd te újra a kommunikációt, de ne üres fecsegéssel, eleinte valami aktuális kérdéssel próbálkozz inkább. Egy pár vagytok, ha te változol a párod is formálódik veled - jobb esetben.

2013. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélünk napközben, dolgozni járok be, nem a párommal beszélgetni. Ha valami fontos, vagy sürgős természetesen felhívom, vagy ő hív engem. Egyébként is a személyes beszélgetés híve vagyok, ha találkozunk megbeszéljük kivel mi történt, és nem "elektornikusan" tartjuk a kapcsolatot.
2013. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
34%

Együtt élünk, reggeli elválástól a délutáni találkozásig 1-3 hívás, néha 1-1 üzenet. De olyanra is volt példa, hogy nem tudtunk beszélni. Alapjáraton mind a ketten igényeljük a gyakori kommunikációt.


24N (párom 31F)

2013. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk, Ő dolgozik én jelenleg nem. Soha nem beszélünk napközben, csak ha valami fontos dologról van szó ami nem várhat estig, amíg hazaér. Mikor dolgoztam akkor is ugyanez volt. Én őszintén szólva nem értem mit tudnánk beszélgetni napközben...Plusz dolgozni megy, nem velem csevegni. 25/L
2013. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem zavar, hogy sokat beszélünk, még ha ez napi 15 hívásra terjed ki, akkor sem. :) Persze lehet lepontozni, igazából ha van időnk, akkor miért ne? Nekünk így jó, attól én még nem ítélem el azokat, akik nem beszélnek negyed ennyit sem a párjukkal. Nálunk így működik 2 és fél éve, másnál máshogy. :)
2013. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Google Talkon mindketten be vagyunk jelentkezve, de kb napi 1x beszélünk, általában akkor, ha van valami történés. Pl most ház eladás-vásárlás előtt vagyunk, így ha van időnk és neten találunk valami érdekeset, akkor a linket átküldjük egymásnak. De ha nincs semmi fontos, akkor kb a "te mész el boltba, vagy én" témát beszéljük meg 3 mondatban. Ha meg el vagyunk foglalva, akkor nem beszélünk. Estig kibírja általában a megbeszélni való :)
2013. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Kb óránként-kétóránként ír rám vagy hív fel a férjem. Én ritkábban, de 3x, 4x biztosan.
2013. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!