Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok a párotokkal csinálni napközben ha sokat vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Én legszívesebben csak ölelném meg simogatnám egész nap az ágyon, de azt mondja neki elég kevesebb, és inkább gépezik. Gondolom ez ilyen dolog, hogy a nő több szeretetre vágyik...veletek is történt ilyen? Van olyan srác aki elviseli ha a nap nagyrészében csak vele foglalkoznék? Petting meg ilyenek... Velem van a baj, vagy minden pasi ilyen, hogy egy idő után elég lesz neki?

Mit lehet ezen kívül még csinálni, amit ketten lehet, és kicsit izgalmasabb?



2013. jún. 20. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
20 év körül vagyunk amúgy
2013. jún. 20. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja, de egy idő után mindenkinek unalmas ez az intenzív együttlét. Csináljatok valamit közösen, mozduljatok ki. És mindenkinek legyen meg a külön élete is, úgy izgalmasabb.
2013. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben a melegben én is inkább ülök a gép előtt, lábam egy nagy lavór hideg vízben (amíg nem lesz medencénk), és vagy gépezek, vagy olvasok. Nem bírnék túl sokat ágyban lenni, meg a párommal is pár perc ölelgetés után úgy leizzadunk, hogy mehetnénk újból zuhanyozni :S Persze azért így is van simogatás, szex, stb., na de egész nap... :D Nem bírnám.
2013. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Plusz neked semmi hobbid, hogy egész nap rámásznál? Ez melegtől függetlenül hamar unalmas tud lenni, és nem azért, mert nem szeret téged. Ha szeret gépezni, miért ne gépezhetne?
2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:

Az átlagnál nagyobb az étvágyad. Ez nem baj.

Menjetek ki a természetbe :)

2013. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés, köszi :) megnyugodtam hogy nem azért van mert nem vagyok elég jó :D Amúgy igen nem nagyon van hobbim, én is gépezek szabadidőmben, de ha csak egy gép van akkor elég sz@r :D
2013. jún. 20. 11:01
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
Menjetek strandra!
2013. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mountain ***** válasza:
Két dolgot szoktak általában: 1.veszekedni. 2 pörögni egymás sporteszközein mint király szervén az udvari bolond. Mind a kettő felpezsdíti a vérkeringést. :-)
2013. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!