Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányszor beszéltek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor beszéltek a párotokkal napközben?

Figyelt kérdés
Ha külön munkahelyen dolgoztok és napközben nem tudtok találkozni, hányszor van valamilyen formában kapcsolatfelvétel? Telefon, email?
2013. júl. 17. 14:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
55%
együtt lakunk :)
2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha van valami elintéznivaló, akkor többször, de van, amikor egyszer sem.

Ma pl. még egyszer sem hívtuk egymást.

2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Reggel-este otthon, plusz napi 2-3 telefon, néha sms.

Emailezni nem szoktunk, mert állami szervnél dolgozik, és erős a kontroll :)

2013. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Google Talk-on beszélünk, be vagyunk kapcsolva, ha van valami info, akkor értekezünk itt, de valamikor a köszönésen kívül semmi, sok a melója.
2013. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a nagy többség azért naponta többször is keresi a másikkal a kapcsolatot. Azért tettem fel a kérdést, mert mi is együtt lakunk, együtt élünk, de külön töltjük a nap nagy részét a munkában. Reggel elmegyünk 8 előtt, este hazaérünk 7 után. Sajnos engem a párom nem nagyon szokott keresni, csak ha valami fontos van. Még annyit sem, hogy beértél-e, vagy "elcsapott" a villamos netán. Évek alatt a nullára degradálódott szinte az email és a telefon is, kizárólag ha valami elintéznivaló van. Nekem hiányzik egy kis napi kapcsolattartás. Én nyitott lennék mondjuk pár emailre...de sajnos teljesen le lettem szoktatva róla. :(
2013. júl. 17. 14:45
 16/40 anonim ***** válasza:
79%

A "degradálni" mást jelent.


Szerintem nem normális napközben is folyton írogatni/telefonálni.

Minden nap kérdezze meg, beértél-e?????

2013. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
ilyen ez :) többfelől hallom, hogy a nők jobban keresik a férjüket napközben és ezt a férjek egy idő múlva megunják. Az enyém elég rendes. Tolerálja, hogy gyes-en vagyok, és nincs kivel beszélni, évek óta így megy ez. Napjába többször hívom, csak ha nagyon sok dolga van, akkor ritkázom. De elfogadom, ha mondja, hogy most nem nagyon ér rá. Olyan jó hallani a hangját :) nem is hiszem hogy ezen változtatni tudnék.
2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenn nap, de hónapokig, évekig nem írni semmit, nem telefonálni, az neked nem esne rosszul?
2013. júl. 17. 14:56
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem élünk együtt, de nem igazán igényeljük napközben a hívásokat/SMS-t/e-mailt. Még az utóbbiból szoktunk a legtöbbet váltani, ha nagyon ráérünk, akkor sokat, de mindketten bele szoktunk mélyedni a munkába, csak akkor telefonálunk a másiknak, ha valami fontos történik. Este úgyis rengeteget beszélgetünk, mert minden nap találkozunk, hiába nem élünk együtt.
2013. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk, és míg munkában vagyunk, nem beszélünk. Párom nem tarthat magánál telefont és én sem. És internet sincs, hogy e-mailezgessünk.
2013. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!