Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyük fel, hogy a párotokkal...

Tegyük fel, hogy a párotokkal az ő szüleinél laktok. A párotok külföldön kap munkát és csak két havonta járna haza. Ti hazaköltöznétek a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem költöznék a párom szüleihez, semmikép.

Igen.

2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszaköltöznék.
2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszaköltöznék.
2013. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem költöznék a párom szüleihez.

De ha valami ok miatt mégis így lenne, akkor igen, ilyen esetben hazaköltöznék.

Mondjuk nem mindenki én vagyok, úgyhogy ahány helyzet, annyi variáció lehetséges. Ha mondjuk valaki jobban kijön az anyósékkal, mint a saját szüleivel, kölcsönösen segítik egymást, stb. akkor ő meg lehet, hogy maradna.

2013. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha lenne gyereketek akkor is?
2013. júl. 4. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én akkor is, ha lenne gyerek. A szüleim nagyon közel állnak hozzám, a párom szüleihez meg valószínűleg csak valami kényszerből költöznék, úgyhogy ha a párom nem lenne ott, semmi nem kötne hozzájuk. Ha egy-két hónapról lenne szó, nem cuccolnék, de ha évekről, akkor igen.
2013. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rossz a viszony a szüleivel, és már van gyerek is, akkor én maradnék szerintem. Akkor ugyanis ez már annál komolyabb ott élés, minthogy ide-oda pakolgassak. Akkor ott van kialakítva az életem, a gyerek élete, a barátai esetleg, az ovi esetleg...


Akkor költöznék haza, ha még csak együtt élnénk, de nem lenne annyira biztos a kapcsolat, hogy biztosak vagyunk benne, hogy együtt akarjuk leélni az életünket.., tehát ha csak fiatalos összeköltözési fellángolás miatt élünk együtt.

Jajjj, ezt nem tudom érthetően megfogalmazni.:(

2013. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Pláne ha gyerek is van az első konfliktusnál elükerülne hogy te hallgas örülj hogy etetnek gyerekestűl én nem adnák erre lehetőséget.
2013. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
visszaköltöznék. A saját anyámmal leállok veszekedni, őt ismerem 23 éve, látom a fején, ha valami nem tetszik neki, anyós meg lehet csak magában pampogna, meg a faluban ennek-annak panaszkodna, hát inkább nem. Ha gyerek van, akkor meg pláne, mert neki csak rossz, ha veszekednek a feje felett.
2013. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bátyámék pont ebben a helyzetben vannak. Szüleimnél élnek, igaz valamennyire el van különítve a két lakrész. Régóta együtt vannak, van egy kisgyerekük is. Bátyám kiment dolgozni fél éve mert itt nagyon nem tudnak boldogulni, ha már éjjel-nappal dolgozna itthon is, ott is, akkor legyen pénz belőle. Ő is kéthavonta jár haza egy hétre. Sógornőm (nem hivatalosan, nincsenek összeházasodva) szüleimnél maradt a kicsivel. Eszébe sem jutott egyikőjüknek sem hogy ne így legyen.
2013. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!