Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyük fel, hogy a párotokkal...

Tegyük fel, hogy a párotokkal az ő szüleinél laktok. A párotok külföldön kap munkát és csak két havonta járna haza. Ti hazaköltöznétek a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Nem náluk, de egy udvarban velük laktunk mi is, mikor a férjem elment külföldre. A szüleimtől két óra lett volna a bejárás a munkahelyemre, anyós udvarból 20 perc volt. Mivel külön volt a házunk, ezért külön voltam a macskával, anyáméknál, meg nem lettem volna külön, hanem csak a szobámba költöztem volna. Értelmesebb volt ott maradni.


De ha bent a házukba laktam volna, és nem dolgozok, vagy úgy dolgozok, hogy nincs jelentős különbség a munkahely elérése között, akkor hazaköltöznék. Akkor is, ha gyerek van. Még csak fel se háborodhatnak, ha náluk oké lakni nálunk miért nem? Meg nekem természetes, hogy inkább otthon, mint másnál, főleg, ha a férjem alig van ott. Pusztán azért nem laknék ott, mert eddig is ott laktam.

2013. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van erre példa a rokonságban, a lány az anyósáéknál maradt a gyerekekkel, a férj kb 2 havonta jár haza, és náluk nagyon jól működik. Jó a kapcsolat, senkinek nincs baja senkivel. Ott alapítottak családot, az lett a közös otthonuk, és ez attól még fennáll, hogy a férj külföldre ment dolgozni.
2013. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hazaköltöznék,bár én eleve nem mennék anyósomékhoz.
2013. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!