Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányszor beszéltek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor beszéltek a párotokkal napközben?

Figyelt kérdés
Ha külön munkahelyen dolgoztok és napközben nem tudtok találkozni, hányszor van valamilyen formában kapcsolatfelvétel? Telefon, email?
2013. júl. 17. 14:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
67%

Változó..


Van hogy reggel beköszön chaten.. Aztán szól, hogy indul...


Van hogy egész nap chatelünk hellyel közzel. Mivel a munkája értékesítő, egész nap a gép előtt áll..ha nincs vásárló, akkor van ideje...


Én jelenleg munkanélküli vagyok, ha akarom van időm írni két sor akármikor.

Amíg volt munkám, addig, ha volt valami leírta,én meg ha volt időm, vagy a munkaidő végeztével elolvastam, és reagáltam.



Telefonon a munka végeztével mindig szólunk, hogy elindultunk, amúgy csak ha nagyon fontos akkor.

2013. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem élünk együtt, fiatalok vagyunk, de párom olyan szinten nem igényli a napközbeni kapcsolattartást, hogy egyáltalán nem beszélünk, csak ha valami fontos van. Mondta is nem egyszer, hogy idegesíti is, hha beszélgetnie kell munka közben. Egy-egy sms szokott lenni, de egyáltalán nem rendszeres. Nem gép előtt ül, így email, skype sem játszik. Simán van olyan, hogy 1-2 napig nem is beszélünk, mert hazajön beesik az ágyba, és nem lakunk együtt.

Baromi furcsa volt nekem is először és rettentő nehezen szoktam meg, főleg mivel előző párommal szinte folyamatosan kapcsolatban voltunk telefonon... :) de ember függő...ha nem szeret telefonálni, akkor minek erőltessem? :))

2013. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

telefonon soha, skype-on ha van valami fontos max heti 1-2-szer.


Ő is dolgozik, én is. Miért is kéne folyton telefonálgatni?

Reggel együtt megyünk el otthonról, este is együtt vagyunk. Ritka az olyan eset, ami nem ér rá estig.

2013. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa, hogy mások ennyit beszélnek egymással napközben.


Én is szívesen beszélgetnék, de a munkahelyemre nem azért megyek és a párom sem (most épp itthon vagyok, még mielőtt valaki belekötne).


Este hívjuk egymást a munkaidő végén, hogy hol találkozzunk, ha be kell vásárolni, illetve melyikőnk ér haza, ki tud beugrani ezért, meg azért...

Ezenkívül max. ebédidőben "merünk" rácsörögni a másikra, ha valami sürgős.

Csevegni véletlenül se szoktunk.

2013. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%
Én is olyan munkahelyet akarok, ahol egész nap ráérek csevegni :)
2013. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
76%
Külön élünk, jelenleg egyikőnk sem dolgozik. Ingyen beszélünk, általában párom keres engem, ma 15ször beszéltünk telefonon. Mindig gyakran beszélünk, akár fél perc erejéig is, de ha dolgozunk, akkor csak csörgetjük a másikat, ha visszahív, beszélünk. Régebben ott volt a chat, de az ingyen beszélgetés sokat segít, kihasználjuk.
2013. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom a ráérősek többnyire irodisták. :) Nagyon ráérnek, net is van...
2013. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
50%
A férjemmel mi egy munkahelyen vagyunk, ennek ellenére 2-3 szor biztos egymásra csörgünk. :))
2013. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
74%

27!


Vagy nem. A 24-est "irodistaként" írtam.

2013. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%
1-szer felhív amikor épp ráér és 0 vagy 1-2 sms váltás ha valami van.
2013. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!