Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapestiek! Ti ilyen időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiek! Ti ilyen időben hová mentek el ketetsben a párotokkal napközben? Hangsúlyozom, menni valahová, nem otthon lenni! ;)

Figyelt kérdés
Az időjárás miatt általában a Margit-sziget, Gellért-hegy stb. kilőve, mivel leülni se lehet nagyon, mert vagy túl hideg van hozzá vagy eseget az eső vagy fúj a szél. Mozira, beülni valahová enni, inni nincs mindig pénz (még tanulunk, szülőktől se lehet mindig kérni). Remélem tudtok pár jó tippet adni. :) Köszi előre is!
2009. okt. 17. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress a neten ingyenes programokat. Pl. amikor valamilyen üzletláncnak születésnapja van, szoktak ingyenes rendezvényeket szervezni. Vagy lehet, hogy egy általatok kedvelt banda előad néhány számot road-show keretében. (pár éve a Crystal lépett fel egy Rexona-reklám és divatbemutató keretében, ilyesmire gondolok). Vagy manapság már mindennek van "napja" és ebből az apropóból vannak rendezvények. Aztán különböző nyílt napok (pl. állatorvosi egyetem). 1 hónap múlva erzsébet nap, lehet, hogy a kerület (erzsébetváros) rendez valami bulit. Pesterzsébeten tűzijáték szokott lenni, bár ezek utcai rendezvények.
2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, vagy csak beülni valahova egy kávéra és beszélgetni:)
2009. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

JAj, bocsi most olvastam h mozi meg ilyesmik nem mindig alkalmasak. Hát ha nem vagytok annyira fázósak sétálni is mehettek :) Majd melegítite egymást:)

Vagy nézelődjetek a boltokban és röhögetek sok vicces ruha van:D

2009. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Maradjunk annyiban, hogy mi elmegyünk anélkül, hogy elmennénk.
2009. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első két válaszolónak köszi! :) Csak valami olyasmire gondolok, hogy jobb idő esetén tényleg mászkálni valamerre, de ha meg már tényleg kicsit szétfagytunk, anélkül ülhessünk be valahová és élvezhessük egymás társaságát, hogy valami pincér már jön az étlappal, hogy mit fogyasztunk (nem sóherságból, csak pl olyan értelemben gondolom, hogy nyáron le lehet ülni pl. a Duna partra vagy a Margit-szigeten valahová árnyékba, de hideg-esős időben ez nehezebben kivitelezhető, remélem érthető :)) )
2009. okt. 17. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg helyre mehettek. A fentiek mind jók, de ezen kívül el lehet menni pl. a Művészetek palotájába.


Nekem a legfurcsább ilyen randim úgy történt, hogy a Műegyetem K épületében (az a nagy, régi főépület, a Duna-parton) barangoltunk elhagyott folyosókon és néztük meg a kiállított tárgyakat - gépmodellek, hídmodellek, már nem emlékszem, mi más volt :)

2009. okt. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom kissé drága móka, de mi/én mindig ezt csinálom ha unom a fejem. Autóba be és menni menni faluba városba mind1 merre. Budapesti vagyok. Tegnap pl barátnőmmel Cserhátszentivánon lyukadtunk ki (gyöngyös fölött) de azért nem árt ha van nálad GPS. Szal az autózás az fasza dolog.

18/f

2009. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodák palotája, nagyon poén :)
2009. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!