Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek jó feleség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó feleség? Milyen egy jó feleség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 13:13
1 2 3
 21/23 KZitus válasza:

Kedves tatabike


Bocs kedves kérdező.

Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet. Remélhetem ezt tőled is?

Nem a levegőbe beszélek. Jogosan írtam le a soraimat, mert 39 éve élek házasságban, és a jó kapcsolatunk elsősorban annak köszönhető, hogy ÉN ragaszkodom, az az minden erőmmel igyekszem betartani a Biblia szerinti "jó felesé" mintáját. A férjem nem hívő. Sokszor "uralkodik rajtam" , én meg epekedem utána. De a humor sok nehézségen átsegít. Jól érzem magam és a férjem szeret engem.

Milyen jó lenne ha az ország fele házassága ilyen lenne. Pedig csak egyikünk ragaszkodik a bibliai alapelvekhez. Például ahhoz, hogy mélyen tiszteljem a férjemet.

Nem ölnék halomra egymást a felek(sajnos nem írhatom, hogy házasok), és a gyerekeket az apák vagy az anyák.


Szerinted miért van ennyire kevés házasság, és a legtöbb abból is rossz házasság? Mert jól tudják hogyan kell csinálni?

Nem. Azért mert nem tudják hogyan kell jól házasságban élni. Pedig erre minden férfi és nő vágyik.

Nagyon könnyen meg lehet tanulni. Kis szerénységgel és Isten iránti alázatossággal.


Üdvözöllek: Zita

2013. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves Zita!


8-as,14-es Válaszoló vagyok.

Le tudnád írni pontokba szedve az elveidet? Mik ennek a hozzáállásnak az alappillérei? Nagyon érdekel, pontosan mikre gondolsz,ugyanis lehet,hogy Én is így élem az Életem,mint Te,csak nem tudatosan.:) Tudatosítva meg jobban megy. Mint a bevásárlás,bevásárlólistával...:)


És a 17-es válaszhoz mit szólsz? Mert írod,hogy a Férjed nem hívő és innentől kezdve lettél érdekes.Számomra...:)


Köszönöm szépen!:)

2013. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ha oda-vissza tisztelet nincs és nincs empátia a felek között, akkor minden hiábavaló. Ha ez megvan, akkor működhet, mert ez az alapja.
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!