Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jövő honapban összeházasodunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő honapban összeházasodunk. Úgy volt h addigra leveszik a fogszabimat. De nem. Fogszabályzós menyasszony?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Na most tisztázzuk. Ez egy szolgáltatás. kinyitod a szádat és megmondod, hogy vegye le. Nem kéred. Mondod. Legfeljebb tovább fogod hordani az éjszakait. De olyan nem lenne, hogy én erőművel a számban menjek férjhez.
2013. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Na most tisztázzuk. Ez egy szolgáltatás. kinyitod a szádat és megmondod, hogy vegye le. Nem kéred. Mondod. Legfeljebb tovább fogod hordani az éjszakait. De olyan nem lenne, hogy én erőművel a számban menjek férjhez."


Azt ugye tudod, hogy ez a szolgáltatás felnőttnek akár több száz ezer forintra is rúghat és ha idő előtt leveszed, akkor kidobott pénz volt az egész? Ez nem úgy működik, hogy legfeljebb tovább hordja az éjszakait.



Egyébként kérdező, attól is függ, hogy milyen az a fogszabályzó. Esztétikus, vagy régi hagyományos stb. Amúgy meg tök mindegy, egy hónappal előtte gondolom már minden el van intézve, úgyhogy nem nagyon van itt kérdés, fogszabályzós lesz a menyasszony.


Amúgy nagyon szomorú az élettörténeted, de nem tudom hogy jön ide. Attól, hogy te szegény voltál másnak még lehet az a véleménye, hogy gusztustalan a szabályzó és nem menne azzal férjhez.


Amúgy én sem mertem volna úgy kitűzni, hogy még nincs leszedve, pedig eleve olyat választottam, ami modern és alig látszik, de akkor is.

2013. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!