Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kölcsönzött menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönzött menyasszonyi ruhánál ha hízik a menyasszony, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltam az első próbán, jó volt rám, igaz kicsit passzos volt. Azóta sajnos felszedtem pár kilót, és tartok tőle, hogy az esküvő előtt egy héttel kiderül, hogy nem lesz jó rám, és rám szabni se tudják. Ilyenkor mi van?
2013. júl. 8. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Kell egy masik ruha.
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
persze..logikus...
2013. júl. 8. 23:20
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Mi mas lenns? Nem tudjak radszabni, nem tudod felvenni, akkor mit lehetne tenni?! Birtad volna ki normal mennyisegu kajaval, akkor radmenne.
2013. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Bakker, a menya, aki hízik az esküvő előtt.:))) Én fél évvel előtte kezdtem fogyókúrába, pedig sosem voltam duci. Hogy a francba lehet meghízni, főleg, ha lestopiztad a rucit???
2013. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha már akkor is passzos volt, miért nem kezdtél el kevesebbet enni és sportolni? Ehelyett meghíztál... te tudod
2013. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor odaállsz a vőlegényed elé, elmondod, hogy a foglalás óta kihíztad a menyasszonyi ruhádat, ezért szégyenszemre másikat kell keresni, ami megintcsak pluszköltség, mert a foglalót nem kapjátok már vissza. Esetleg próbálkozz ugyanabban a szalonban a terhesruhák közt körülnézni, hátha úgy veszik, hogy ruha-ruha.
2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Másik ruha. Én se láttam még olyan menyasszonyt, aki hízott a ruhavásárlás után. Csak olyat, aki terhes volt, de ő értelemszerűen úgy választott ruhát, hogy pár hónap múlva is jó legyen a fazon. Ha fűzős a ruha, akkor esetleg lehet engedni, de abból, hogy azt írtad, már régen is passzos volt azt sejtem, hogy cipzáras, azon pedig nem lehet állítani. Attól függ, mennyi az a pár kiló, drasztikus fogyókúrával le lehet adni akár 5-7 kilót is egy hét alatt, persze ez nem egészséges, és főként vizet veszít a szervezet. Ezt elszúrtad.
2013. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Én is híztam előtte, és nem azért mert nem sportoltam, vagy sokat ettem nem is értem hogy lehettek ilyen bunkók, szerintetek csak ez az ok létezik. Beteg esetleg nem lehet, vagy épp olyan testalkatú? Én pl mivel gyereket szeretnénk már előtte el kellett kezdenem hormon injekciókra járnom +pajzsmirigyes és enzim alul működéses vagyok...helyből 10 kg jött fel 3 hét alatt úgy hogy minden nap mozgok.

Fel kell hívni a szalont, rám rám tudták alakítani. Ha nem mimnél hamarabb el kell kezdened újat keresni...

2013. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj!


Menj el a szalonba és mondd meg, hogy valamennyit híztál és szeretnéd megpróbálni újra a ruhát, mert félsz, hogy nem jó rád. Ha akkor is kicsi, ők meg tudják mondani, hogy tudnak e valamit csinálni a ruhával. Sok kölcsönzős ruhában van plusz anyag amit ki tudnak engedni. Ha meg esetleg kicsi, akkor keress ott egy másik ruhát.


Nekem egy ismerősöm járt úgy, hogy az esküvő előtt két nappal mikor ment a ruháért kicsi volt rá. Választania kellett egy másik ruhát. A férje mondta is neki, hogy nem érdekli milyen volt az eredeti ruha, de ez csodálatos rajta.


Szóval fel a fejjel, de menj el minnél előbb a szalonba, hogy ne az utolsó percig kelljen ezen aggódnod.


Mikor lesz az esküvőd? Addig már nincs időd egy gyors fogyókúrára?

2013. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

MEKKORA TAHÓK ITT EGYESEK! valószínű, direkt hízott...

az ilyen bunkóktól mentsen meg az ég!


kérdező!

menj el a szalonba, mondd el a problémádat, próbáld fel! Ha kicsi, talán rád tudják igazítani, ha nem, akkor kérdezd meg, kereshetsz-e másikat! Lefoglalóztad, így biztos, hogy onnan viszel ruhát, szerintem mindegy nekik, melyiket! Gombos a ruha, vagy fűzős? Ha fűzős, akkor no problem, de általában a gombosban is is van plusz rész, amit ilyen esetben ki lehet engedni!


ÍRd majd meg, mi lett!

2013. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!