Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kölcsönzött menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönzött menyasszonyi ruhánál ha hízik a menyasszony, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltam az első próbán, jó volt rám, igaz kicsit passzos volt. Azóta sajnos felszedtem pár kilót, és tartok tőle, hogy az esküvő előtt egy héttel kiderül, hogy nem lesz jó rám, és rám szabni se tudják. Ilyenkor mi van?
2013. júl. 8. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

utolsó vagyok, ha csak picit szoros, akkor utolsó 2 hétben korlátozd le a kajád, akkor kimegy minden víz belőled, laposabb leszel. Nem tartós fogyás, mert ugye csak víz, de addig jó leszel :)


az én ruhámból az utolsó próbán kellett még 3-3cm-t bevenni, és a nagy napon kicsit laza volt még így is, pedig előtte este teleettem magam, pont ezért! :)

2013. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármilyen ruhát rád tudnak igazítani. Én próbáltam nagyon kicsi méreteket is úgy, hogy nem fűzük be, mert mondták, hogy nem gond, rám tudják alakítani. Vagy választasz egy másik ruhát. De ha fűzős, akkor nem gond, én 10 kilót fogytam miután kibéreltem a ruhát és ugyanúgy jó volt.
2013. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekem is most lesz az esküvőm, néhány hét múlva.

Én nagy fogyókúrában vagyok már egy éve (nem az esküvő miatt), 26 kg-t fogytam eddig. A ruhapróbán ezt elmeséltem, az eladó pedig megjegyezte, hogy -4kg egy méret csökkenést jelent.

Te hány kilót híztál? Mennyi idő van még az esküvőig?

Szerintem is minél előbb menj el megnézni a ruhát, mert lehet, hogy jó, vagy egy icipicit szűk, és akkor "csak" 2-3 kg fogyás hiányzik ahhoz, hogy tökéletes legyen!

Írj, hogymi lett!

2013. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A bunkó hozzászólók véleménye nem érdekel. Történetesen nem 30 kilót híztam!

Pár kilóról volt szó, és fűzős a ruha. Persze, megírom majd, hogy mi lett. A normális hozzászólásokat pedig nagyon köszönöm!

2013. júl. 9. 16:36
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esküvő előtt 2 nappal fogják rám igazítani. Épp a fogyások/hízások miatt! :)
2013. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor felpróbáltam a menyasszonyi ruhámat, kicsit kicsi volt, de azt mondták hogy az én méretemre még rá tudják igazítani, csak vigyázzak ne hízzak (kb. 50-es méretű ruhát hordtam akkor). De kb. 5 kiló ide-oda vándorolt rajtam, ezért elmentem esküvő előtt egy hónappal újra felpróbálni, mondták hogy semmi gond, ez még belefér. A végső igazításra esküvő előtt pár nappal kellett mennem, és akkor meg jócskán nagy volt rám, mivel előttem más is hordta, aki nagyobbacska volt nálam, ezért egy plusz megoldással (oldalt fűzős) kibővítették. Nekem kivették volna mert anélkül is jó lett volna, viszont annyira tetszett ez a megoldás, hogy inkább hátulról lett bevéve.


Hú, bocsi, hogy hosszú lettem, igazából azt akartam ezzel írni, hogy egy jó szalonban mindent meg tudnak oldani :)

2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!