Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Malacsütés az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Malacsütés az esküvőn?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok egy látványos malac és csirkesütéshez, mint vendégek egy esküvőn?

2013. júl. 7. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Szegény röfi.
2013. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Az a rizikó benne, hogy nehogy elkezdjen váratlanul zuhogni az eső. Amúgy nekem nagyon tetszene, szeretem az ilyesmit, szerintem különleges hangulata van, és a szabad tűzön készült ételek is finomak.
2013. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Vágjátok le rögtön ott az élő állatokat.
2013. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
vagy lövöldözhetitek a fehér galambokat :-)
2013. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne hallgass az ide író vegákra, ha nem ilyen irányultságú vendégeitek lesznek! :) Ha viszont vegetáriánusokat is hívtatok, ők tényleg lehet, hogy elborzadnak. :) Ha viszont olyan igazi jó kis bulizós, vidéki lagzi lesz, akkor jó ötlet.
2013. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok konzervatív, sőt eléggé benne vagyok a hülyeségben, de sztem ez nem valami jó ötlet.Most gondolj bele, esküvőre mindenki a legszebb ruháját veszi fel.Majd ott fognak topogni tűsarkú cipőben, és forgatják a nyársat?én személy szerint azon paráznék, hogy lefröcsköli a zsír a csini ruhámat.Nem hinném, hogy ez mindenkinek bejön, inkább ne hazárdírozzatok.Ráadásul az sokáig tart, addig mit csinál a vendégsereg?Figyelik, hogy sül meg a hús?? :-)

Galambos voltam :-)

2013. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem szívesen lennék tiszta füstszagú :/
2013. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen várnám, míg megsül a kaja. Az olyan esküvőt szeretem, ahol feltálalják a már kész ételt. Nem beszélve arról, hogy az egész násznép füst szagú lesz, mint egy szalonnasütés után. Nekem nem jönne be, de ha más kaja is lenne, akkor talán elmegy. Én magam egy malacsütős esküvőn a malac közelébe se mennék, számomra ez nem látványos. Nem vagyok vega, imádom a húst, a malacot is, de magával az elkészítésével nem szívesen macerázok, pláne nem egy esküvőn, ahol vendég vagyok.
2013. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért azt tudni kell, hogy van egy külön erre "specializálódott" csapat, aki ezt a sütést megoldja! Mire a vacsora helyszínére érnénk, már majdnem kész is lenne. Távolabb lenne a székektől és az asztaloktól pont a füstszag miatt. Csak opcióként lehetne megfüstölődni! :)

2013. júl. 8. 06:45
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Én imádom a húst,de nem bírom megenni ha látom egyben malacformában,onnantól sajnálom szegényt és öklendezem...
2013. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!