Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váratlanul nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

Figyelt kérdés

többször szóba került a válás, mert ő úgy gondolja hogy a férfi dolga a pénzt előteremteni, de a nő is dolgozzon.mindketten 100 at keresünk, de szinte egyik napról a másikra élünk, mert kiskegyednek lennének igényei, de azért már nem hajlandó dolgozni!!

Egy új bankszámlára utaltattam minden örökölt pénzt, és a cégekből befolyó pénzt is ide kértem.

Ő semmit sem tud róla, de mivel havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő?

már vetem pár parfümöt, meg cipőt, ruhát, és elkezdett kiváncsi lenni, de nem tudja honnan van rá:

Ti mit tennétek a helyemben, megvárnátok a válást? nehogy kiforgasson a vagyonomból?mert többször is megmondta h miért nem költök rá, mert minden férfi költ a párjára, de ilyen fizetésből mit csináljak?

az örökséget meg nem akarom felhozni.szóval elég tré helyzet!



2013. jún. 29. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
91%
Akkor talán ezt kéne Irnod, hogy válni szeretnél, mert rossza kapcsolat és hozzáférhet e az örökségedhez. Az nem lett volna ilyen kiakasztó. Te helyette, leIrtad, hogy újgazdag lettél, dugdosod a pénzed a feleséged elől és most már meg akarsz szabadulni tőle, mert nem akarsz neki semmit venni. Egyébként, hidd el, minden nő valamilyen szinten el fogja várni, hogy költs rá, nem ez a normalitás mérője.
2013. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

51es

kösz az első, építő jelegű válaszodat!

2013. jún. 29. 17:09
 53/67 anonim ***** válasza:
Az örökség egyedül Téged illet, fölösleges titkolni, ha úgyis el akarsz válni, mert neki nem jár belőle.
2013. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy jó tanács, nem tudom hány éve vagytok együtt, de amit Irtál, persze, hogy az anyagiak felőrőltek titeket, egy próbát még megérne. Adjál neki egy kis pénzt hadd költsön magára, vidd el nyaralni, visszakapod azt a nőt, akibe beleszerettél. Ő is kitartott melletted. Most keresel egy normális nőt, a jó anyagiak közé, persze, hogy nem lesz házisárkány. Egy próbát megér, ha nem megy, még mindig mehetsz, mert az örökségedhez semmi köze.
2013. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
46%
Menjen a fenébe ilyen nő! Semmi köze hozzá mert a te pénzed. Amúgy is akkor költesz rá amikor akarsz. Nem írott szabály.
2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

"...újgazdag lettem..."


Ez annyira regénybeillő :-)

2013. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

"...újgazdag lettem..."


Ha 100-150 milliónál kevesebbet örököltél, akkor ez a kijelentéd nem állja meg a helyét.

2013. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül szórakoztató ez a kérdés, bearanyoztátok a napomat. Köszi.
2013. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Mégis, mennyit örököltél?
2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

:-DDD

tipikus pasi


örökölt egy csomó pénzt és nemhogy a családjára költené, kifizetné a hitelt, lecserélné az autót stb....

inkább a feleségét csepüli


AZ A BAJA A FELESÉGEDNEK H NEM TÖRŐDSZ VELE, ÉS NEM AZ H NEM VESZEL NEKI SEMMIT SEM,

SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD ÉS UDVAROLJÁL NEKI EGY KICSIT MINDJÁRT RENDES ASSZONYKA LESZ BELŐLE

2013. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!