Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váratlanul nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

Figyelt kérdés

többször szóba került a válás, mert ő úgy gondolja hogy a férfi dolga a pénzt előteremteni, de a nő is dolgozzon.mindketten 100 at keresünk, de szinte egyik napról a másikra élünk, mert kiskegyednek lennének igényei, de azért már nem hajlandó dolgozni!!

Egy új bankszámlára utaltattam minden örökölt pénzt, és a cégekből befolyó pénzt is ide kértem.

Ő semmit sem tud róla, de mivel havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő?

már vetem pár parfümöt, meg cipőt, ruhát, és elkezdett kiváncsi lenni, de nem tudja honnan van rá:

Ti mit tennétek a helyemben, megvárnátok a válást? nehogy kiforgasson a vagyonomból?mert többször is megmondta h miért nem költök rá, mert minden férfi költ a párjára, de ilyen fizetésből mit csináljak?

az örökséget meg nem akarom felhozni.szóval elég tré helyzet!



2013. jún. 29. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
85%
Az örökség különvagyon, soha nem lesz közös.
2013. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen kitaláció.
2013. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
73%
Az első tökéletesen leírta, ha olyan sz*r már a helyzet hogy válás lesz akkor én csak azért is, direkt az orra alá dörgölném :D
2013. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

2es

hozzászóló!

áruld már el mi bajod van?

ez egy oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni, amire mások válaszát is várja a kérdező.

talán zavar, mert te is hasonló helyzetben vagy, mint én voltam, eddig?

akkor talán nem irigykedni kellene!

2013. jún. 29. 15:12
 5/67 anonim ***** válasza:
94%
Az örökségedhez semmi köze a nejednek,nem kell titkolnod.A válásnál sem követelhet belôle.
2013. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
77%
Szarrágó egy ember lehetsz. Bele se gondoltál, hogy a pénz miatt voltak viták, most ez rendeződött, lehetne boldog életetek. Gondolom vágyik egy két dologra, mint minden nő.Magadnak vettél pár parfümöt, de neki egy se fért bele. Komolyan pasik szégyene vagy.
2013. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés egy kamasz stílusában íródott, egy kamasz gondolatvilágából. Ez már a második ma... (az AIDS-es barátos nem jött be)
2013. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

ugyanannyit keresünk, ahogy írtam, én beletörődtem eddig a csoró életbe, nem vágtam a fejéhez, hogy miért nem dolgozik másodállásba, vagy miért kell szépészeti dolgokra költeni?

de ő állandóan ezt sorolgatta, hogy miért nem dolgozok többet, mert nem költök rá?

szarrágó, mi?

sztem meg a nők azok!

pont az ilyen nők, a kihasználós félék.

2013. jún. 29. 15:15
 9/67 anonim ***** válasza:
47%
Én megvárnám a válást, indítsd el a folyamatot. aztán utána mond meg neki, hogy mi a helyzet! ahogy mondták, ő ebből semmit nem fog kapni, no para :)
2013. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

7es

kívánom hogy neked is hasonlóan rossz életed legyen, és átéld mindezt!

de neked az élet ne adjon második esélyt!

ha valakinek van arra ideje, hogy azon fárassza magát hogy valami nem igaz dolgot állít, annak nem tudom mi értelme ezen az oldalon, ahol anonym válaszolók vannak!

további szép napot, kedves hetes panelproletár!

2013. jún. 29. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!