Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váratlanul nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

Figyelt kérdés

többször szóba került a válás, mert ő úgy gondolja hogy a férfi dolga a pénzt előteremteni, de a nő is dolgozzon.mindketten 100 at keresünk, de szinte egyik napról a másikra élünk, mert kiskegyednek lennének igényei, de azért már nem hajlandó dolgozni!!

Egy új bankszámlára utaltattam minden örökölt pénzt, és a cégekből befolyó pénzt is ide kértem.

Ő semmit sem tud róla, de mivel havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő?

már vetem pár parfümöt, meg cipőt, ruhát, és elkezdett kiváncsi lenni, de nem tudja honnan van rá:

Ti mit tennétek a helyemben, megvárnátok a válást? nehogy kiforgasson a vagyonomból?mert többször is megmondta h miért nem költök rá, mert minden férfi költ a párjára, de ilyen fizetésből mit csináljak?

az örökséget meg nem akarom felhozni.szóval elég tré helyzet!



2013. jún. 29. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

soha nem értettem az irigy és többre vágyó embereket, mint az a kettő, aki itt írogat negatív jellegű válaszokat.

mindig is elégedett voltam, azzal amim van, de másoknak mindig több és több kell.

mint írtam, ez volt több vita tárgya és ezért akartunk válni, de így hogy az életem egyenesbe jött, inkább én adom be a válókeresetet.

2013. jún. 29. 16:07
 32/67 anonim ***** válasza:
40%

Te írtad: elégedett voltál azzal, amid volt. Elégedett voltál azzal, hogy egyik napról a másikra éltek? Egyre több az ellentmondás. Ha már így jóban-rosszban kibírta veled, lennél olyan gerinctelen, hogy kitedd az utcára?


továbbra sem értem, miért kérdés ez itt?

2013. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm ezt a szívhez szóló üzenetet:

olcsójános

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 16:09

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

"Persze, ha fordítva alakult volna a dolog, Te lennél első körben felháborodva, hiszen házasok vagytok, vagy mi fene;) Tegyük fel, hogy örököltél,.."

Az üzenet szövege: Te biztos nő vagy, és a férjed tart el, természetesnek tartod, hogy van sok pénze arra, hogy te szépítgesd magad.

inkább lapozzál, és más kérdéseknél írogass, negatív dolgokat!

2013. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
76%
Te szánalom, Ird már le, hogy mire kéne irigykednem. A parfümödre? Az ilyen pitiáner emberektől a hideg ráz ki, ha szegény, ha gazdag. A feleséged jobb életet akart, nem egy ilyen életcél nélküli barmot.
2013. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
68%

Köszi ezt is:


Az üzenet küldője: olcsójános

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 16:15

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

"Köszönöm ezt a szívhez szóló üzenetet: olcsójános Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló Az elküldés időpontja: ma 16:09 Az üzenet oka: A.."

Az üzenet szövege: szinte biztos voltam, hogy pár perc múlva kiteszed ide, ezért írtam.

na de mit is bizonyít mindez?

kb azt, amit feljebb írtam, olyan ember vagy.


:DDDDDDDDDD


nem bizonygatok senkinek semmit, azt hiszel, amit akarsz, gondolom az üzenetek alapján megfogalmazódott benned egyfajta kép, milyen lehetek, de a kérdésedből tudjuk: igen élénk a fantáziád. Szóval a többit is kiteszem, privátban nem válaszolok. Van még valami? :D

2013. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

34es

te gombatelep!

sértegetni tudsz, de ha visszaválaszolnak, akkor még idegesebb vagy, mint a másik partnered itt ezen az oldalon, a 80%os.

Még jó, hogy az ilyen nőket messziről elkerültem.

2013. jún. 29. 16:24
 37/67 anonim ***** válasza:
64%

Mostmár lassuljál be szerintem. Én egyáltalán nem vagyok ideges, szórakoztatott a leveled, és a válaszaid is:)

Menj, lapozz át egy autós újságot, hogy milyen járgányod legyen, vagy esetleg menj el pihenni a Maldív szigetekre, ... szóval: tényleg ne itt unatkozz. Kettőnk közül pedig Te vagy az ideges, nem én. :)

2013. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok ideges, csak nem értem, miért lennék irigy, egy ilyen piti alakra. Elolvastam többször a kérdést és nem hiszem el, hogy vannak ilyen férfiak. Lépj le, a feleséged talál jobbat, szegény, nem tudom, hogy bIrta idáig.És igen, általában ha férfinak van, akkor költ a párjára, ezt csak az ilyen filléres emberek nem értik, mint te vagy.
2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
83%
MaldIv szigetek, meg új járgány, hagyjad már, hatalmas összegből megengedhetett magának pár parfümöt és ruhát. Újgazdagnak hiszi magát, mert egy kis pénzhez jutott.
2013. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
46%

válaszolók, akik itt veritek magatokat!

Tis em vagytok különben a kérdezőnél.

2013. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!