Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váratlanul nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

Figyelt kérdés

többször szóba került a válás, mert ő úgy gondolja hogy a férfi dolga a pénzt előteremteni, de a nő is dolgozzon.mindketten 100 at keresünk, de szinte egyik napról a másikra élünk, mert kiskegyednek lennének igényei, de azért már nem hajlandó dolgozni!!

Egy új bankszámlára utaltattam minden örökölt pénzt, és a cégekből befolyó pénzt is ide kértem.

Ő semmit sem tud róla, de mivel havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő?

már vetem pár parfümöt, meg cipőt, ruhát, és elkezdett kiváncsi lenni, de nem tudja honnan van rá:

Ti mit tennétek a helyemben, megvárnátok a válást? nehogy kiforgasson a vagyonomból?mert többször is megmondta h miért nem költök rá, mert minden férfi költ a párjára, de ilyen fizetésből mit csináljak?

az örökséget meg nem akarom felhozni.szóval elég tré helyzet!



2013. jún. 29. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a régi kamionos???
2013. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
91%

" havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő? "


megadom a bankszámlaszámomat ide utalj némi segílyt kössz.

2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
63%

7. vagyok

Én jól éltem, panelben sose laktam, házam, kocsim, nyaralóm van. Szánalmas, hogy egy kis pénzhez jutsz, amiből tudsz parfümöt venni és már játszod a milliárdost. A feleséged ugyanannyit keresett, de te másodállásba küldted volna. Szarrágó vagy az is maradsz. A pénzednek is annyi lesz, mert az ilyen nyomik hamar felélik és ott leszel, ahol voltál csak feleség nélkül.

2013. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
33%
Aki gyorsan lesz gazdag, az nem itt kérdez. Ha azt kérdezed, mibe érdemes fektetni egy x összeget az örökségedből, úgy hihetőbb lett volna. Ahogy már írták, ha nincs anyagi gond, talán boldogok is lehetnétek. Én nem irigylem a helyzetedet, hidd el :) persze, pont rád gondolt egy külföldi milliomos nagybácsi... :) egyébként igen, az örökség külön vagyon.
2013. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb nő elvárja a párjától nem csak érzelmi, hanem az anyagi támaszt is.Ahogy például a legtöbb férfi is elvárja a nőtől a hűséget,noha maga arra sok esetben képtelen.Persze elválhatsz és kereshetsz feleséget, aki megelégszik a gatyáid kimosásával is, ha ez elég a férfiúi önérzetedhez...
2013. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

7es

miért van olyan érzése az embernek, hogy irigy vagy?

panelban laksz, reggel este bkv-t használsz, tele a hócipőd már az élettel, van egy megunt feleséged, két gyerek, csak azért dolgozol, hogy legyen mit enni, túlórát is ezért vállalsz, Az asszony a főnök, és te másodhegedűs vagy.

panelban laksz(ráadásul, jó nagy svájci frank hitellel, és még kocsid sincs).

ez vagy te!

2013. jún. 29. 15:28
 17/67 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagyok, leIrtam, hogy mim van, nem vagyok irigy, inkább pitiánernek gondollak.
2013. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
90%
Az asszonyka mindíg is pénzéhes volt? Az anyagiakon kívül más probléma van?
2013. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
83%
Asszonyka nagyon pénzéhes lehet, ha egy csóró pitiáner alak mellett kitartott, aki hozzájut egy kis pénzhez és már pattana, mert ő már különbnek érzi magát.
2013. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
62%
A kérdést jelentettem, provokatív, és másokat sértegetsz. Gondolhattad volna, ha felteszel egy fiktív kérdést, azzal vitát generálsz, utána ilyen szép jelzőkkel illetsz másokat... Unatkozol, vagy itt vered el a port másokon, szánalmas vagy.
2013. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!