Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váratlanul nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul nagyon sokat örököltem, egy külföldön élő rokontól, megvolt a hagyatéki tárgyalás, és eljárás, újgazdag lettem. Eltitkoljam a feleségem elől?

Figyelt kérdés

többször szóba került a válás, mert ő úgy gondolja hogy a férfi dolga a pénzt előteremteni, de a nő is dolgozzon.mindketten 100 at keresünk, de szinte egyik napról a másikra élünk, mert kiskegyednek lennének igényei, de azért már nem hajlandó dolgozni!!

Egy új bankszámlára utaltattam minden örökölt pénzt, és a cégekből befolyó pénzt is ide kértem.

Ő semmit sem tud róla, de mivel havi szinten is rengeteg ami kapok, mit csináljak hogy ne legyen feltűnő?

már vetem pár parfümöt, meg cipőt, ruhát, és elkezdett kiváncsi lenni, de nem tudja honnan van rá:

Ti mit tennétek a helyemben, megvárnátok a válást? nehogy kiforgasson a vagyonomból?mert többször is megmondta h miért nem költök rá, mert minden férfi költ a párjára, de ilyen fizetésből mit csináljak?

az örökséget meg nem akarom felhozni.szóval elég tré helyzet!



2013. jún. 29. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

az asszonyka pénzéhes volt, ő sorolta állandóan az anyagi gondokat, tudtuk hogy rosszul állunk, de én nem emlegettem fel minden nap.

ellenben , ő igen!

mint írtam, ezért a válás többször szóba került, még mielőtt örököltem volna, de mivel ő kiforgatna teljesen ha ezt megtudná, én valszeg válni szeretnék.

ezért kértem itt ismeretlenek válaszát.

de annak az irigykedő válaszolónak nem hogy olyan élete nincs, mint amit itt írt, hanem még az ált iskolából is hiányzott, mikor szövegértést tanították!

2013. jún. 29. 15:40
 22/67 A kérdező kommentje:
áruld már el, abban mi a provokatív, ha vki ELSŐNEK olyan jelzőket használ rám, egy ilyen oldalon, amit én nem engednék meg magamnak, aztán ha válaszolok neki, jönnek az ilyen önkéntes rendőr félék, mint te!
2013. jún. 29. 15:42
 23/67 anonim ***** válasza:
83%
Megérthetnéd már, hogy az örökség az külön vagyon! Persze... Ennyi erővel egy ügyvédtől is megkérdezhetted volna, mert ugye van miből:) unatkozz arrébb szerintem.
2013. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
85%
Marha nagy összeget örökölhettél, ha azt egy gazdag életnek tartod, amit Irtam. Ez egy középszint. Miért ne panaszkodhatott volna a feleséged az anyagiak miatt, ha te is Irod, hogy szarul álltatok. Elhiheted, hogy pont rád nem leszek irigy.Egyébként talán, a marha nagy örökséged ellenére mégis te vagy irigy, ha bizonygatnom kéne, hogy, hogy élek.És vannak dolgok, amiket le se Irtam, mert már Igy is lepontoznak a hozzád hasonlók.
2013. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az építő jellegű válaszokat, a többiek meg hanyagolhatták volna még a billentyűzetek leütését is, ahogy látom a pontszámokból is!
2013. jún. 29. 15:52
 26/67 anonim ***** válasza:
41%
ajjajj :-) lesz itt mindjárt vérfürdő :-D
2013. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
26%
Melyik volt az az AIDSes barátos kérdés?Valaki belinkeli?
2013. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, a 15:28-as hozzászólásod után szerintem inkább örülj, hogy legalább a pénzedért még kellesz valakinek...
2013. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
kösz, hogy megkérdezted, arra én is kíváncsi lennék!
2013. jún. 29. 15:55
 30/67 anonim ***** válasza:
81%

Persze, ha fordítva alakult volna a dolog, Te lennél első körben felháborodva, hiszen házasok vagytok, vagy mi fene;)

Tegyük fel, hogy örököltél, amit erősen kétlek, de számba vehetnéd azt is, hogy megoldódnak az anyagi problémátok, a feleséged szeretne mondjuk szép lenni újra, adni magára, legyen önbizalma... Még talán megérteném, ha Te lapátoltad volna össze a pénzt, míg a feleséged otthon malmozott, ... De nem, dolgozott, álmodozni pedig lehet, vágyott pár dologra, de ha elment volna másodállásba, hogy adni tudjon magára, akkor meg az lenne a bajod, mert elhanyagol, csak magára gondol, mert szép akar lenni. Ezt most sajnálod tőle, én meg lesajnállak a nemlétező millióiddal együtt:)

2013. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!