Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért sértődik meg az akire azt mondják hogy vadházasságban él ha tényleg abban él?
És baj, hogy vadházasok?
Ma amúgy ennek egyre kisebb a szerepe, szerencsére.
Amúgy én is abban élek és pont leszarom, hogy más mit mond.
Azért, mert nem a középkorban élünk, és az élettársi kapcsolat nem bűn.
SŐt, szerintem inkább fordítva kéne nevezni a dolgokat, mert a "házas" szó inkább azt mutatja, hogy közös házban élnek, míg az "élettárs", élete társa, többet jelent.
Én eddig a napig nem tudtam, hogy ha valakik élettársi kapcsolatban élnek, az "ciki" lenne, vagy rossz, mint csúnyának lenni.
Élettársak, pont. Mint hogy kék az ég, pont...
Nem oldoz fel a pap senkit aki vadházasságban él.így ezt meg is mondja hogy ezért sajnos nem lehet mivel folytatja ezért nem banta meg a bűnét. Ha megbánja feloldozható.
Én sajnálom azokat a nőket akiket amúgy nem veszenek el.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!