Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért sértődik meg az akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg az akire azt mondják hogy vadházasságban él ha tényleg abban él?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem illik ilyent kimondani, mint azt sem, hogy csúnya valaki.
2013. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Bűntudata van e-miatt és ez a sértődöttségében nyilvánul meg.
2013. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy valaki csúnya és ezt elfogadja magáról nem szereti visszahallani, ugyanígy hiába felel meg valakinek egy állapot, ha az pl társadalmilag nem elfogadott nyilván kellemetlen számára, hogy szóvá teszik. Oké, ha nem bírja a gyűrődést minek csinálja, de sok indok létezik ezen a sárgolyón amit adott személyen kívül nem sokan ismerhetnek/érthetnek meg.
2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A pap miért ne mondhatná ki? Akkor miért járnak templomba ha nem foglalkoznak az egésszel. Nem értem őket. Tényleg vadházasok.
2013. jún. 8. 20:43
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

én szoktam még poénkodni is ezen, hogy mi csak vadasan élünk. persze vegyítek bele egy kis cinizmust is :P

ugyanígy tudom magamról, h se szép, se sovány nem vagyok. ezek után senkinek nem kell a fejemre olvasnia :)

2013. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Mert mindenki ugyanazt szajkozza hazassag felesleges nem kell a papir osszedobjuk a szennyest aztan meglatjuk.

Igazan pedig szivuk melyen tudjak nem jo az uyy nem komoly nem orok mindig marad a felekben egy tavolsag hiszen bem a felesegem csak az elettarsam.

2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
20:48-es válaszoló hozzáállása rendkívül szimpatikus, támogatom és egyet értek. pont lesz@rom mit mond más. amúgy meg, sepregessen mindenki a saját háza táján, ahelyett hogy másokban keresné a hibát...
2013. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk azokat aki templomba mennek és közbe minden lépésükbe a vallás ellen tesznek azokat én sem értem. Kit akar becsapni, hisz ha hisz Istenbe akkor úgyis tudja mit tesz ha meg nem akkor meg mi értelme.
2013. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

"Igazan pedig szivuk melyen tudjak nem jo az uyy nem komoly"


Ez hülyeség, nagyon sokan elvannak élettársi kapcsolatban, boldogan. Én voltam házas, soha többet nem akarok esküvőt. Társat igen, akivel jó lenne a sírig együtt lenni már, de nem fogok ragaszkodni egy cetlihez.

2013. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, milyen közösségről beszélsz, de nálunk kinéznék azt, aki így vájkál mások magánéletében. Attól, hogy nem házasok, még járhatnak templomba, nem tartoznak senkinek elszámolással. Nem képmutatóbbak azoknál, akik rajtuk csámcsognak.
2013. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!