Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelt kérdés
A férjem folyton kiszolgáltatja magát. Elé kell raknom az ennivalót, meg kell engednem a fürdővizét, el kell készítenem a kávéját. Sokszor úgy érzem nem bírom tovább.... Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy mi lenne ha nem engedelmeskednék neki. Szerintetek én rontottam el?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4 5
 31/44 dani900 ***** válasza:
100%

Nem vagytok házasok. A ház a tiéd.

Szid, ellehetetlenít, tönkretesz, és a gyerekekben is nagyon nagy lelki károkat tesz, és te ezt hagyod 15 éve.

Miért? Komolyan nem értem...

Fenyeget? vagy mi? Fel lehet jelenteni, ki is rakhatják, semmi köze a házhoz papíron, úgyhogy semmi joga sincs. Miért élsz még vele?

2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Van egy házad. Nem vagytok házasok. szid a gyerek előtt, elveszi a fizetésed, a cselédje vagy. Mire vársz még, még több terrorra?? És 15 évig eszedbe sem jutott, hogy ez így nem normális, eddig jó volt? Esküszöm, nem értem az ilyen nőket!

Fizetésed kérd bankszámlára. Cuccait összepakolod, ajtón zárcsere, aztán a soha viszont nem látásra. Ne legyél már élhetetlen. Tudod hányan kezdenek új életet, gyerekkel albérletben? Neked legalább van lakásod....

2013. máj. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ha a ház a tied, és nem vagytok házasok, hiába csinált rajta mindent ő, akkor is a tied, és ezt a bíróságon is tudják.
2013. máj. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Érvelhet azzal, hogy sok mindent csinált, de ez nem jogalap arra, hogy ott maradjon. A bíróság is így fogja gondolni.


Ha számlákkal tudja bizonyítani, akkor esetleg kérheti a ráköltött összeg megfizetését, de gondolom nincs számlája.


A fizetésed elvétele pedig lopás, ezért fel is jelentheted.

2013. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Ha önkét adja oda akkor nem lopás.

Ugyanakkor a jog ismeri már a lelki terror fogalmát.

Szerintem egy ilyen ember ellen nem segit egy sima zárcsere mert betöri.

Ide komolyabb eszközök kellenek.

Ha nincs tetlegesség akkor is lehet mit tenni.

Családsegitőt érdemes lenne felkeresni ők nem csak találgatnak mint mi.

2013. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Semmiről nem tájékoztat, azt sem tudom mennyi fizetést kap, csak minden nap idead egy ezrest és abból kell vásárolnom.
2013. máj. 17. 08:59
 37/44 anonim ***** válasza:
Fúúú,dobd már ki,jesszus,tiéd a ház,kit érdekel,ha csinált ezt meg azt a házon! Ha mást nem,hát veszel fel kölcsönt,hogy visszafizesd neki,ha tudja bizonyítani,mennyi pénze van a házban,azt mehet isten hírével! Még a hiteltörlesztés is jobb,mint ez a rabszolgasors. Úgyis fizetnie kell majd gyerektartást,gondolom. Szeretsz rabszolga lenni? Remélem,kiteszed a pics.ba!!! Úristen,ezen kiakadok,hogy hagyhattad,hogy ezt megtegye veled? Elveszi a pénzed,csicskáztat... Még utoljára segíthetsz neki összepakolni a cuccait,azt szevasz!
2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Válj el és rúgd ki a házadból! Arra vársz, hogy megverjen téged meg a gyereket is??
2013. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Már tegnap mondtam neki, és az volt a válasza, hogy akkor elveszi a gyerekeket tőlem. Eleinte nem volt ilyen.
2013. máj. 17. 11:29
 40/44 anonim ***** válasza:
Na persze,és hogy venné el a gyerekeket? Neked van házad,van munkád... Nehogy már beijedj,ez csak egy tipikus zsarolásos cucc!
2013. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!