Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelt kérdés
A férjem folyton kiszolgáltatja magát. Elé kell raknom az ennivalót, meg kell engednem a fürdővizét, el kell készítenem a kávéját. Sokszor úgy érzem nem bírom tovább.... Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy mi lenne ha nem engedelmeskednék neki. Szerintetek én rontottam el?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Mert ha nem adom neki oda a pénzt akkor ordibál meg veszekszik sajnos még bevásárolni sem tudok.
2013. máj. 16. 21:42
 22/44 anonim ***** válasza:
Bérgyilkos ? ;-)
2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Egyfolytában szid, átkoz a gyerekek előtt is. A gyerekektől még egy gömb fagyit is sajnál...
2013. máj. 16. 21:50
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 éve ez megy, akkor szült volna neki a büdös fene.
2013. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Most 16-a

holnap nyitsz egy bankszámlát.

Erre kéred a következő havi fizetést.

Elsején összepakolod a gyerek cuccait meg a sajátod.

amikor dolgozik becsukod magad mögött az ajtót és benyújtod a válást.

Albérlet.

2013. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:

Elöbb utóbb lépsz vagy igy éled le az egész életedet.

Ha az elsőt választod akkor javaslom ne nagyon halogasd.

2013. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Ebben az egészben csak az a poén, hogy azt a házat én örököltem. De ő úgyis azzal fog érvelni, hogy a házon mindent ő csinált ezért joga van benne lakni. Szerencsére nem vagyunk házasok.
2013. máj. 16. 21:59
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te vagy a hülye, hogy nem fogod a gyerekeket és nem szöksz el jó messzire. A házat meg add el a tudta nélkül valahogy, válj el, vedd el a fizetését gyerektartásra, a tiédet meg kérd külön bankszámlára. Van kihez menned? Ha ezt tovább tűröd a gyerekek életét is nagyon megnehezítheted.
2013. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
84%
Ha vannak róla számlái, hogy ő fizette akkor.. Amúgy a te házad, kirakhatod, főleg ha erőszakos
2013. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Jogos hogy a saját házadból nem menekülsz el...

De valami megoldás tényleg kell mert ez nem élet ez pedig nem ember...


Tetlegesség volt már?

2013. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!