Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen férjel?

Figyelt kérdés
A férjem folyton kiszolgáltatja magát. Elé kell raknom az ennivalót, meg kell engednem a fürdővizét, el kell készítenem a kávéját. Sokszor úgy érzem nem bírom tovább.... Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy mi lenne ha nem engedelmeskednék neki. Szerintetek én rontottam el?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Ha nem tenném meg ezeket neki akkor fel is akasztana. Igen dolgozunk mind a ketten ő eljárkál sörözni de én meg a gyerekek egy darab ruhát nem vehetünk magunknak. Arról nem is beszélve, hogy a fizumat is elveszi. (És ez nem kamu)
2013. máj. 16. 21:11
 12/44 anonim ***** válasza:
97%
hát kedves kérdező, azt kell, hogy mondjam, hogy nem vagy normális, ha ezt hagyod. Nem kérdezem, hogy miért, mert nem érdekel. Ha valaki ilyen h.lye, mint te, az magára vessen, ha kihasználják.
2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz elköltözni valakihez? Szüleidhez? Barátnőhöz? És add be a válást!
2013. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
66%
Akkor is tudtad, amikor összejöttél vele, hogy egy elkényeztetett harámbasa. Most mire fel panaszkodsz?
2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Elköltözni nem tudok. Ő meg nem hajlandó elmenni. Már ez megy 15 éve.
2013. máj. 16. 21:30
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy elveszi a fizud? Te hagyod? Ebben nő fel a gyereked?
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
61%
15 évvel ezelőtt is tudtad, hogy milyen. Ne panaszkodj, tűrj szépen tovább.
2013. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez van 15 éve, akkor minek tetted most fel ezt a kérdést? Eddig jó volt így? Valahogy indult ez az egész és valószínűleg úgy, hogy Te elkezdted elé rakni az ennivalót. Akkor ki a hibás?
2013. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan veszi el a fizudat?

Külön bankszámla, oda kéred a fizetésed, nálad marad a bankkártya, te is mered a kódot.

Én elhagynám a francba! Ha megver, azonnal rendőrség, látlelet, válás beadása, a gyerekfelügyelet kérvényezése és a gyerektartás követelése.

15 éve ilyen ember mellett élsz és ilyenek szültél gyerekeket?! Nem ruházkodhattok? Hát mibe járnak a gyerekeid? Rongyokban, mert apuci sörözik?! Rohadjon meg az ilyen "apa"!

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még mellette? Mi az, hogy elveszi a fizud?

Gyerek van?

Azonnal menj el valahova, és add be a válást, ha nem akarsz örök életedre cselédje lenni egy ilyen alaknak!


Ha nem teszed, akkor mit csinál? Megver? Igen, te rontottad el.

Először talán ott, hogy nem ismerted meg, mielőtt hozzámentél, ha meg netán közben változott ekkorát, amit kétlek, akkor ott, hogy nem léptél előbb. Én az első fizetéselvevésnél léptem volna.

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!