Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki szüzen házasodik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Granulátum kérdése:

Aki szüzen házasodik és esküvő után szinte egyből jön a gyerek, az mikor élvezi a testi örömöket?

Figyelt kérdés

Kérdésemet nem kötekedésnek szánom, és valahol megértem ha valaki vallási vagy egyéb okokból érintetlenül akar belevágni a házasságba.

Csak azt nem értem, hogy miért nem tartanak a gyerekvállalás előtt 1-2 éves "szexkorszakot"?

Ha magamból indulok ki, én talán kibírnám házasságkötésig testi kapcsolat nélkül, de után biztos igényt tartanék ezekre az örömökre és nem csak néhány hétig, ha már annyit vártam rá.



2013. ápr. 15. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
nem válik unalmassá a szex ha folyton ujjabb és ujjabb figurákat találunk ki...
2013. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a nászéjszaka és a terhesség kb. 5 (szeerncsées esetében) 7. hónapja között. És mivel gyakran három hónap kell ahhoz, hogy folyamatos ágycsata mellett, tervezetten, védekezés nélkül megfoganjon egy nő (nem arra a típusra gondolok, akire ha ránéznek, már terhes lesz), ha jól számolod, egész hosszú ideig lehet élvezni a testi örömöket.


Az emberiség elég régóta erre volt berendezkedve, nem arra, hogy hamarabb bújtak ágyba, sem hogy egymás nevét ismerhették volna.

2013. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mialatt összehozzák a gyereket.
2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Van aki úgy jár hogy szülés után jobb a szex mint előtte, mert kicsit tágabb lesz.


A férfit érdemes kipróbálni, a mostani partnerem nagyon gyenge (kicsi és löttyedt) az ágyban, és azt hiszi ez a normális.

2013. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
Magyarázza már el nekem valaki mi a francot élveznek a szexen. Nekem csak a fájdalomról szól. olyan érzés mint ha késsel döfködnének belülről mi a francot lehet ezen élvezni?
2013. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40x évesen, nagy gyerekekkel, jobb a szex, és változatosabb , mint valaha volt. Ismerem a testem, tudom mi a jó nekem és nyitottabb vagyok az örömökre.
2013. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy lemínuszoljátok a 16-ost, neki jobb lesz a szex? :-( Én inkább sajnálom, nyilván eddig csak vadbarmokkal volt "szerencséje". :-(
2014. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most ez a fontosabb. Arra rá érnek ha nyugdíjasok lesznek.
2014. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15-ös.Akkor te ne szexelj.
2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15-ösnek: ez nem normális, akkor vagy vaginizmusod (hüvelygörcs) van, vagy hüvelygyulladásod, vagy hüvelygombád, vagy vadbarom pasid, aki nem várja ki, míg felizgulsz. A szeretkezés normális esetben nem fáj, viszont isteni érzés!
2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!