Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki szüzen házasodik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Granulátum kérdése:

Aki szüzen házasodik és esküvő után szinte egyből jön a gyerek, az mikor élvezi a testi örömöket?

Figyelt kérdés

Kérdésemet nem kötekedésnek szánom, és valahol megértem ha valaki vallási vagy egyéb okokból érintetlenül akar belevágni a házasságba.

Csak azt nem értem, hogy miért nem tartanak a gyerekvállalás előtt 1-2 éves "szexkorszakot"?

Ha magamból indulok ki, én talán kibírnám házasságkötésig testi kapcsolat nélkül, de után biztos igényt tartanék ezekre az örömökre és nem csak néhány hétig, ha már annyit vártam rá.



2013. ápr. 15. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Ők is élvezik a testi örömöket, csak nem azt tartják a legfontosabbnak egy házasságban. A szex csak velejárója a házasságnak, nem az értelme.
2013. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Az alatt a néhány hát alatt néha még össze sem tudnak szokni szal sok öröm nincs a dolgokban, de az ilyen házasságok nem is tartanak általában sokáig, vagy ha nem is válnak el mert az ugye egy sátáni dolog, akkor sem mondható túl boldognak az ilyen házasság.
2013. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Feltételezem, hogy aki vallási okokból vár a szexel, az (szintén vallási okból) nem is védekezik.


A szexet lehet élvezni terhesség alatt és után is, csak megfelelő hozzáállás kérdése :-)

2013. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
De aki úgy veszi, hogy velejárója, az akkor kötelesség, és egy kötelességben mit lehet szeretni? Az, hogy ha látja az urán, hogy az kanos, akkor megáll neki mint egy kanca a csődörnek és rakd be kisapám, ha végeztél meg menjünk tovább vagy mi? szerintem annak is sívár az élete, aki csak vallásosságból éli az életét, azaz, főz, takarít, neveli, szüli a gyerekeket, és ennyi. Most őszintén ez milyen élet évtizedekig? Utána meg öregségében várja a gyerekei ellátását, és ha már más utakon járnak akkkor meg sírdogál, hogy ő az egész életét erre tette fel pedig... de ki kérte meg rá?
2013. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Miert ne vedejezhetnenek? A katolikus egyhaz tiltja, de a pegtobb felekezet nem (a megelozest, nem a mar megtermekenyitett petesejt elpusztitasat szolgalo modszereket. Masreszt gyerek mellet is lehet csinalni - nyilvan nehezebb ra idot talalni, de nem lehetetlen. Amikor pedig a gyerekek mar nagyobbak, esetleg kiropultek, akkor - mivel nincsenek (annyit) otthon, szinten lehet, meg idot talalni ra is egyszerubb, mint gyerek mellett. 50 evesen ugyanugy lehet csinalni, mint 25 evesen.
2013. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne csak néhány hét? Nem mindenki veszélyeztetett terhes vagy kikapcsolt állapotú már a terhessége elején...

Egyébként megértelek, én is hasonlóan gondolom, mint Te, legyen már egy összeszokó, majd ellevős korszak :) (Nekem más szempontból sem logikus, hogy házasság után azonnal jön a gyerek... Nagyon sokan válnak el elég hamar, még a korábbi együttélés sem segít, de a gyerek már ott van... De ez egy másik és általánosabb téma.)

2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Ezen már én is gondolkoztam. Nem is az, hogy veszélyeztetett terhes, de mire igazán ráéreznének a dolog ízére, akkor már ott van(nak) a gyerek(ek). Amellett meg elég nehézkes szexuális életet élni.

Én előre félek, mi lesz azokkal a nyugis vasárnapokkal, amikor egész nap ki se mozdulunk a lakásból, mert végre nincs dolgunk és végigszexeljük az összes helyiséget. Gyerekkel ez elképzelhetetlen. Már az is, hogy az embernek nincs dolga :)

Viszont az is tény, hogy miután kirepültek a gyerekek, akkor lehet szabadon csinálni - már ha az ember még akarja és a házassága még nem üresedett ki. Ami sajna a mai házasságoknál nem is annyira ritka.

2013. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért lenne néhány hét? A házasságkötés után nem védekeznek, jöhetnek sorban a gyerekek. Várandós vagyok épp most, de sosem volt ilyen remek a szexuális életünk. Még jobb, mint valaha, plusz nem kell azon gondolkodni, mikor jön meg, mert nem fog :) várandósan, és gyerekek mellett is lehet akár napi szinten szeretkezni, ehhez nem kell "szexkorszakot" tartani. Nem értem a kérdés lényegét.
2013. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez a "szexkorszak" csak azoknak kötelező, akiknek ennyiből áll az életük. Elég sivár. Nem lehet állandóan csak szexelni, az fél év után unalmassá válik.
2013. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

nem mindenkinek jön össze azonnal a gyerek, a párok kb. fele fél-1 évig próbálkozik míg sikerül.

főleg, hogy akik szüzen mennek férjhez, azok sok esetben későn, 30 év fölött találnak partnert, mert nem sok olyan ember van aki kivárná őket (sajnos ez van).

30 fölött pedig már nem olyan könnyen termékenyül meg egy nő (18-25 éves kor között van a csúcsidőszak).

aztán a vallás... a katolikus vallás sem köti ki, hogy csak gyereknemzés céljából lehet szex, csupán azt írja elő, hogy házasságban legyen. a mesterséges fogamzásgátló módszereket elítéli, de ott a naptár-módszer, a megszakításos módszer... most egy 35 év körüli vagy afölötti, az átlagnál nehezebben megtermékenyülő nő simán lehet, hogy 2-3 évet is átszexel anélkül, hogy bármi lenne és akkor, ott csak az élvezet van.

a vallás nem az örömszerzést tiltja meg magát, hanem azt szabályozza, hogy házasságon belül legyen.

2013. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!