Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó házasság titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Nő vagyok!

2012. szept. 20. 19:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a prostival, ugyanis nagyon általánosít. Úgy mondja a tanulságokat, amiket leszűrt a munkája során, mintha ez általános lenne, pedig nem hinném, hogy Mo. összes pasija járt nála, de még csak nagy része sem. Nagyon fontos a jó szex egy kapcsolatban, házasságban, azonban ezen KÍVÜL is még van millió más dolog, ami legalább ugyanilyen fontos! A férjem pl. azt mondja, előttem maximálisan meg tud nyílni a szexben, ezért élvezi annyira, akik előttem voltak, mindenkivel feszélyezett volt (tök mindegy, mennyi ideje voltak együtt), de velem meg lehet beszélni mindent. Ugyanakkor csak a szex kevés volna a házasságunk harmonikusságának fenntartásához, mert sok-sok olyan téma van, amiben még törekednünk kell a kompromisszumra az életünk során.
2012. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
52%

ma 14:32


Ez nem álltalánosítás hanem az igaszság...abból hidd el hogy sok mindent le lehet szűrni,elég csak betekíntenem az ismerőseim körében és látom hogy hogy zajlnaka a dologk,van ahol nyíltan felvállalják hogy szsretőjük van,van aki évekig titkolja.Sajnos ez a nagy helyzet,ha nem akkor sok esetben pedig csak kényszerből vannak egymás mellett és kinózák egymást évekig.és elöbb vagy utóbb az egyk lépni fog.Ez van..

2012. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Ma 13:06

Nekem írtál. NEM, nem egyenlő a sikeres házasság azzal, hogy "jókat szexelünk". A házasságnak -és eddig is ezt írtam-, egy része csak a szexualitás. Attól azonban nem fog működni semmi.


Hogy milyen emberek jártak hozzád? Ebből talán nem kellene házassági tanácsokat képezned.


A házasság sokkal több, mint szex. Különben te sem prosti lettél volna, hanem az összesnek a felesége.

2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19%

ma 16:15


Sajnálom hogy ennyire érthetetlen vagy..senki nem mondta azt hogy a jó házasság titka az hogy jókat szexeljünk.Az is!!Az is mert ott a két ember elvonúlht a világ elől és a háló szobában az mber a stresszt levezeti és ahogy felszabadúlnak a hormonok úgy az élet kedv is megnő és így a problémák nem csúcsosodnak úgy ki és nem látod akkorának a gondokat és jobban megoldod őket ezáltal.A jó szex hiánya és a kielégületlenség az csak fokozza a strsszt és a nézeteltérést.Nézd én nem fogok erről neked itt magyarázkodni,mert nem érted a lényeget.Én pzsichológiát tanultam,bár végül nem lett az belőlem.Akár lehetnék házassági tanácsadó is,de az ilyen emberken mint te azok sem segítenének cazok sem.Igen nem én voltam a feleségük az igaz,de egy kettőnek lehettem volna mert még is hozzám jöttek kiönteni a szennyesüket és a bajukat és nem a feleségükhöz..Miért mert süket fülekre találtak.Sajnos egyszerű vagy mint a faék és foggalmad sincs arról hogy működik egy férfi,de legfőképpen azt sem tudod hogy te hogyan működsz és mi lenne jó neked valójában.Elárulom neked hogy egy házassági tanácsadó is javasolná neked azt hogy dobd fel a szexuális életedet és arra is rákérdezne hogy azon a területen mi a helyzet veletek...bocsi a durva szavakért de elég idegesítő vagy,én leírtam a tapasztalatomat mivel kérdeztél.Nekem ez a véleményem és tapasztalatom,és mondom még egyszer,menjél csak el házassági tanácsadóhoz,az lesz a 2. kérdése hogy a szexuális élettel minden rendben van e.Na vajon miért?Meg fogja kérdezni mennyit foglalkoztok egymással azon a területen azaz a hállószábában.Túlságossan szemellenzős vagy azért nem érted meg hogy miről beszélek,egy szóval sem mondtam hogy azon múllik a házasság hogy jókat szexelünk,de elárulom neked hogy a jó szex a két ember között nagyon sokat nyom a kapcsolat minőségén!Ha tetszik neked ha nem,ez így van.A vitát befejeztem mert te kérdeztél.

Akkor viszont én kérdezem hogy ha annyira profi vagy és ha jól látom te írtál nekem prívátban.Akkor miért kérdeztél olyan dolgokat tőlem hogy mi az ami belefér a házasságban és mi nem a szexualítás terén.Én válaszoltam de te neked ez nem tetszik ezek szerint.Hát akkor szenvedj tovább mint egy fadarab!További sikeres házasságot és nem utolsó sorban jó szexelést:):)már ha az megy neked egyáltalán...huuu de bunkó voltam..

2012. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:15


Az hogy én miért lettem prosti abban ne menjünk inkább bele.Ez nem csak arról szól ahogy te elképzeled,hogy bejön és szét teszem a lábam és aztán hello szia.Nem ez nekem másról szólt,én szerettem csinálni és élveztem hogy örömet nyújthatok azoknak az embereknek.Nem akarom magam itt a magasba emelni,de prosti és prosti között is hatalmas különbségek vannak,nekem ajánlhatott volna valaki 100 ezret egy éjaszakára is,ha azt látom rajta hogy ez a férfi nem érdemli meg azt és úgy amit én nyújtok.2 perc alatt leszűrtem hogy ki az az ember aki csak meg akar alázni és azt is leszűrtem hogy ki az az ember akinek segítségre van szüksége.Én nem egy koszos útszéli voltam,nálam minőség volt!!Lehet leku.rvázni meg hasonlók de nem ismersz,én már feleség vagyok és ott is megállom a helyem,jobban mint te azt gondolnád:):)

2012. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:04


A helyesírásomról annyit hogy kb 15 éve külföldön élek és kb 10 éve nem voltam otthon..így a magyar nyelvet nem igazán használtam,pláne nem írásban.Akár hiszed akár nem sokat felejt az ember ha nem ír és beszél az anyanyelvén.

Te írtad hogy te írtál nekem.Azt gondoltam hogy te írtad privátban azt a levelet,mert írt nekem valaki,ebből azt szűrtem le hogy te vagy az.

Engem nem érdekel a te magánéleted én elmondtam a véleményem.

Innen látni hogy mennyire egy primtív vagy azt gondolod hogy engem ezzel a prosti dumával megbántasz..Nem veszem magamra mert boldog házasságban élek és igen a szexuális életem is tökéletes és mind emellett a leki összhang is meg van..

Én lepattanok ólad de te akkor is egy szánalom vagy,itt az utolsó hozzá szólásod bízonyította is..:)

2012. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:04


Nem utolsó sorban ezzek a ku.rva szöveggel engem nagyon nem tudsz meghatni.Én ezt vállalom és azt is hogy én nem egy útszéli jött ment voltam.

Sajnálom hogy neked ilyen silány az életed..arról én nem tehetek.:)

2012. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

ma 17:17


:):):)

2012. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Az ex-prosti védelmében (mert van igazság abban amit mond, hiába szóltátok le) ajánlanám a 'Secret Diary of a Call Girl' c. könyvet vagy TV sorozatot ami készült belőle. Azt is egy luxusk.rva írta, aki a tanulmányait finanszírozta a bevételekből, mert nem volt pénze. Ma már kutató (biológus asszem) és évekig igyekezett titkolni az identitását, pontosan az olyan hozzáállások miatt amik vannak. Pedig nagyon érdekes pszichológiai tanulmány, és higgyétek el, sok férfinak tényleg sz.r otthon a nőjével, hiába szereti, és tényleg van aki nem is szexért megy a kvához hanem szeretgetésért stb.


El kellene kicsit gondolkodni a feleségeknek, hogy az uruk biztos olyan boldog-e az ágyban, mint ahogy esetleg ők hiszik (TISZTELET A KIVÉTELNEK. NYILVÁN VANNAK JÓL SZEXELŐ ÉS AMÚGY IS RENDES FELESÉGEK :)))

2012. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egymást alázni emberek???? Nem mindegy, ki mivel foglalkozott ezelőtt? Mindenki a véleményét, a tapasztalatait mondta el, nincs ebben semmi rossz. Nem arról szólt a kérdés, hogy ki mikor lett feleség, mert senkit nem érdekel. Ne süllyedjünk már le állati szintre, komolyan mondom, ez gáz.

Nem kell bántani valakit a múltja miatt, nyilván oka volt, hogy miért csinálta. Azt amit leírt, nyilván tapasztalatból írta. Azt meg nem kéne megállapítani ismeretlenül, hogy kinek milyen a házassága. Részemről pont.

2012. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!