Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó házasság titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Nő vagyok!

2012. szept. 20. 19:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

11-es jó felé tapogatózik, csak szerencsétlen példákkal támasztotta alá a véleményét.


Inkább olyat mondanék példának, ahol mindkét fél érték- és igényrendszere paritásban van.

Ha az egyik igényli, hogy néha egyedül legyen, a másik meg állandóan rajta akar lógni - abból gond lesz.

Ha az egyik fél haverkodós, mindenkivel barátkozós, a másik meg féltékeny, "más ellenkező neművel te csak ne beszélgess" - ez se fog működni.

Eltérő szexigény is gond. Nem baj, ha havi egyszer van, ha mindkét félnek jó, vagy napi ötször, ha mindkét félnek ennyi az igénye.

2012. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

A az exprostinak: persze, hogy azt mondja neked egy szexért fizető pasi, hogy őt jól elhanyagolják szexuálisan, ezért vett meg téged szexre, ui. valamivel indokolnia kell, hogy miért fizet a szexért. Kognitív disszonancia nagy úr.


A jó házasság titka három dolog, ami egyformán fontos: legyen az illető a legjobb barátod, szeresd szerelemmel és tiszteld. Ha ez a három pillér megvan mindkettőtökben, akkor gyönyörűen fogtok élni, évtizedekig. Hacsak valamelyik is hiányzik, akkor jönnek a bajok.

2012. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

A házasság nem azt jelenti, hogy szexelünk és akivel sokat szexelsz, az lesz az életed párja, mi köze van a kettőnek egymáshoz?!

Hiszen természetesen szereted, így ennek része az érzékiség is. De egy házasság attól működik jól, hogy van megfelelő mennyiségű és minőségű kommunikáció, hogy a lényeges dolgokban egyetértenek (értsd: ne legyen mindkettő ugyanannak a sportnak a híve, de mindkettő sportoljon valamit, ha ez nekik fontos), egyfelé néznek és nem egymás szemébe bámulnak bambán, mert akkor megbotlanak és orra esnek, tehát közösek a célok. Azonos prioritások és az, hogy jól tudnak csapatként együttműködni az életben. EZEK működtetik a házasságot, ehhez édeskevés az ágyakrobatika :))

2012. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
12-es. Nem teljesen adok igazat. A közös élet minden területén lehetnek konfliktusok. Ha problémátok van, ne mondd nekem, hogy úgy megy a szex is, mintha felhőtlen lenne minden. Tehát csak a szex nem teszi harmonikussá a házasságot. Sok minden más is kell hozzá, rengeteg minden elegye. A fordítottjában egyetértek, hogy ha a szex nem jó, az frusztrációhoz vezet, így számos más problémát hoz elő a házasságban. De a másik irányból megközelítve nem teljesen igaz.
2012. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%

tegnap 21:55



Nagyon félre érted a helyzetet...

Senki nem mondt hogy csak szex!!Itt nem erről van szó,hanem arról hogy két szerető ember akik bíznak egymásban,igen is bontakoztassák ki magukat az ágyban a fantáziájukat szabadra engedve és azt vallósítsák is meg,ne csak egy napi muszáj menet legyen.A fantázia kibontakoztatására nem azt értem hogy olyat is csináljunk meg amit a másik esetleg nem szeretne vagy én szsretném vag ő nem,egyszerűen a hétköznapi gondokat az ágyban és hálló szobába ne vigyük be,mert az a férfi ettől impotens lesz a nő pedig nem fog felizgúlni.És igen a nő viselkedjen az ágyban úgy mint egy ku.rva ha kell néha hogy a hétköznapi sz@rt és a szürke hétköznapokat feldobják.Egy férfi ezt megfogja hálálni és nem egy ku.rvaként fog a nőre tekínteni,hanem azt mondja igen ez az én feleségem és össze tehetem a két kezemet hogy iyen szsrencsés vagyok és nem kell ku.rvákra kőltenem,mert az én feleségem egy fantasztikus nő az ágyban aki nem szórkozik hanem csinálja hogy mind ketten élvezzük a szexet,ezáltal a férfit is felkórbácsólja és ő is még jobban fog teljesíteni.Pszichológiával sokat foglalkoztam és néztem hogy a férfi valójában mire is vágyik és néztem a reakciókat, a legtöbb férfi valójában nem egy kemény menetre vágyik,hanme arra hogy szeressék,tiszteljék és bármilyen fura is arra vágynak hogy az ágyban is szeressék őket.Sokan azt gondolják a férfiak csak b@szni akarnak egy jót,de erről valójában csak mi is nők tehetünk,bennünk több gyengédség van mint bennük alapjáraton,ki mutassa meg nekik hogyan kell gyengédnek lenni az ágyban és finoman bánni egy nővel ha nem egy nő?Ha mi is fadarabként fkszünk és semmi érzelmet és semmi szenvedélyt nem viszünk bele hogy elkpráztassuk az aott férfit akkor ő is csak egy fadarabra és egy érzelem mentes húsra fog csak tekínteni a személyedben akit néha jól meg kell dugni szinte kötelességből.Remélem érthető voltam.A hétköznapi megértést és a szeretet ne hasonlítsuk az ágyhoz,mert az egy másik kategória és érdemes azt különválasztani.Szóval azért mert valaki ku.rvás vagy szenvedélyes lesz az ágyban az nem egyenlő azzal hogy akkor a másik nem fogja szeretni továbbra is és nem lesz megértés köztük.Szenvedély az kell hogy még boldogabb legyen az életetetk,és ha két ember megbízik egymásban akkor miért ne ku.rválkodhatna az ágyban azzal akit szeret??Baj lesz?Nem mert nem fog félre menni a kedves férjetek és a prostiknak sem tümik a zsebét azzal a pénzel amit a családtól vesz el...további szép napot!:):)

2012. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
kompromisszum. Ha az megvan, szerintem megvan a többi is. Nyilván nem vagy hajlandó kompromisszumra, ha nem szeretsz valakit. Ezen kívül kommunikáció. Meg érdeklődés a másik felé. Pl. néhány nő elvárja, hogy megdícsérjék, hogy milyen szép a haja, körme, új ruhája, de már nem kérdez vissza, hogy mi volt a melóhelyen, hogy telt a nap? egy férjem szeret számítógépes játékkal játszani, és tök jól esik neki, ha odaállok fölé és megnézem mit csinál :) vagy ha beszámolhat a F1 eseményeiről. :) szerintem ezek az apróságok fontosak :)
2012. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
55%

ma 08:17


Nem szex mennyiségéről van szó,hanem a szex milyenségéről és a szex mínőségéről.Látni hogy te sem érted mirőől beszélek.

Akkor ezek szerint ha 2 ember házas akkor az nem egyenlő azzal hogy jókat szexeljenek és jókat szeretkezzenek?!

Ha kát ember összeházasodik akkor élvezzék is a testi és lelki öörömöket egyárant,a kettő nem zárjai ki egymást.Az ilyen felfogás vezet a megcsaláshoz,mert vannak vágyak amik otthon nincsenek kielégítve,és a házasságok nagy részében minden hol megtalálható egy prosti vagy egy szerető,nevezze mindenki annak aminek akarja.Nincs a vágy kielégítve jön a frusztráció és a meg nem értés.Emberi lények vagyunk akiknek vannak vágyaik és ha az nincs kielégítva akkor ott elöbb vagy utóbb az egyik kifele fog kacsíntgatni vagy pedig válásra kerül a sor.Nekem nem kell meg magyarázni a dolgokat mert tudom hogy milyen mebrek jártak hozzám,olyan emberek akiknek a nagy része hanyagolva volt,sem testi sem érzelmi tőltetet nem kaptak a feleségüktől,csak egy házi sárkánykánt üzemeltek akik néha nagy nehezzen szét tették a lábukat de azt lvárták hogy a férjük dolgozzon mint eg vadbarom és hordja haza a pénzt...mind emellett sem tsiztelet sem megbecsülés nem érte őket..a feszűltség gyülemlik és csak gyülemlik,a férj keres egy szeretőt és egy prostit aki megérti őt és fogalkozik vele.A férfi is ember szüksége van törődésre,a nő dolga a befogas és nem a passzívítás...

A nő dolga a melegsáég és nem a ridegség,ha a nő rideg a férj is az lesz és egyre jobban növeli a szakadékot.

Volt olyan aki nem akart szexet ésnem azért jött,neki egy kérése volt.Szeretgessük egymást az ágyban mert neki erre van szüksége.Azt mondta ő nem akar szexelni csak meztelenül csináljak úgy mintha szeretkeznénk és csak kézzel csináljuk egymásnak szép gyengéden.Nem egy ilyen volt!Remélem ebből azért már érthatő a dolog..

2012. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

ma 08:12


Nem egy volt aki nem csak szexre jött..csak gyengédségre vágyott.

2012. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) van miből válogatnom.De én is úgy gondolom nem a szexen van a hansúly hanem a szereteten:).
2012. szept. 21. 13:23
 30/42 anonim ***** válasza:

Az ex-prostival egyet kell értenem abból a szempontból, hogy tényleg fontos a szex, és tényleg jó, ha az ágyban totál elengedi magát az ember. Jó szex nélkül NEM LESZ jó házasság, bárki bármit mond, mégpedig azért mert ha nem jó a szex, akkor az egyik fél vagy el kell hogy nyomja a vágyait és azért fogja elkezdeni utálni a párját, vagy megcsalja, és akkor meg abból van a baj. Mondjuk szerintem az én esetem fordított, mert én vagyok az aki kicsit változatosabb, vadabb szexet szeret, a férjem elvan nyugisan is (de azt azért nagyon szereti természetesen).


A szexen kívül viszont tényleg ott van az őszinteség, tisztelet, és közös célok, értékrend. Utóbbi is nagyon fontos, mert könnyen megutálhatjuk a másikat, ha ellenkeznek az alap értékrendek, pl ha az egyik fél rasszista vagy homofób a másik pedig liberális, vagy ha az egyiknél beleférnek a hazudozások a másinál meg nem, stb.

2012. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!