Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó házasság titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Nő vagyok!

2012. szept. 20. 19:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
37%

6-os téved.


ha úgy viselkedsz az ágyban, úgy is fognak kezelni. Adják minden pózban, így úgy amúgy, utána meg eldobnak mint egy használt rongyot.


szerintem a jó házasság titka, hogy egymást kiegészítsék.

pl ha az egyik félénk, pont azért ragaszkodik a másikhoz, mert az úgymond "megvédi " őt, feltéve ha a másik "anyáskodó" típus. szóval csak típusokat kell pároztatni


pl jó párosok akár életfogytig



- egyik önbizalomhiányos - a másik pátyolgatós típus

- egyik nagyhangú, balhés - másik mártír típus

- egyik csapongó - másik önálló

- egyik kutató, tanulós - másik tanító, okoskodó

- egyik felelőtlen gyerek - másik vezető, irányító alkat

- aki szereti a pénzt - és aki státusszimbólumként tartja a párját(sok ilyen férfi van)

- aki csóró - másik is - egymást segítik, a csóróság tartja őket össze

- stb.


az ilyen típusok évezredekig jól érzik magukat együtt, mégha nem is látják ezt magukról

2012. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

utolsó,tökéletes deviáns,jatszmakra alapuló kapcsolatokat írtál le,ha valakinek ez az ideális,egészségére...amúgy hiába pontoztatok rommá az ex oromlanyt,én valahol igazat adok neki.. mi pl. mindketten úgy gondoljuk a férjemmel,h ahhoz,h egy házasság működjön a sexnek kell jól menni,és onnan nyert ügy...ha nincs/rossz,akkor jon egy csomó frusztráció és ördögi kor..ha viszont jó,és minden klappol segít a stresszt levezetni,boldogabb az ember,nincs oka kákán is csomót keresni,stb...(ja,a hálószoban kívül eszébe nem jutna k.vakent kezelni,ott viszont bőven belefér..)

nyilván sokan máshogy látják,de nekünk szerencsénk van,ugyanúgy gondolkodunk ilyen téren és működik...

2012. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%

ma 20:46


Azt hiszem te megértetted a lényeget...sokan csak egy volt ku.rvának a véleményét látták az enyémben,csak sajnos akik lepontoztak azokhoz hasonló nőknek a férjei jártak hozzám mert otthon nem kapták meg azt a kis alap dolgot ami egy kapcsolatban normális lenne,és nem nem popó szexre meg ilyenkre gondoljatok.Érzékiség,néha egy kis orális szex,egy kis játék egy kevés prverzió ami tükéletes a stressz levezetéssére.De sok nő alap dolgokat nem hajlandü nyújtani a férjének.Igen egy prosti voltam nem szégyenlem,valamiért azok a férjek még is csak hozzám jártak.Érdemes lenne elgondolkodni hogy miért is??Az utolsó elött iválaszoló mneg nagyot téves ha azt gondolja hogy csak ku.rvának fognak nézni ha úgy viselkedsz az ágyban.nem nem annak fog nézni,ahenm hálás lesz,azok a férfiak akik hozzám jártak kmosollyal az arcukon távoztak és megköszönve!Aki azért ku.rvának nézi a feleségét mert neki örömet szeretne szerezni az az ő gyengesége.Az ilyen férfi meg is érdemli a sorsát hogy nem engedi kibontakozni a feleségét az ágyban mondván hogy de ku.rvás.Érdemes lenne azon elgondolkodni azon hogy azok a férfiak miért jártok házzám...nem azért hogy jól szétkeféljenek,tőlem érzékiséget és gyengédséget kaptak,és a legtöbb férfinek az kell néha,bármennyire is hihetetlen,szzinte szomjaztak egy kis kedvességre amit a feleségüktők vaj mi kecés ember kap meg.Lehet lepontozni de én a való igazat írtammés a jó szex fontos alapillére egy házasságnak,mert hiába szeretet megértés ha a szex nem úgy működik ahogy kellene,mert egy idő után frusztráció lesz.

2012. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

A jó választás és a folyamatos energia, amit belefektetnek a felek - egyforma mértékben.


A jó választást kibontanám:

olyan embert kell találni, akivel

-működik a kommunikáció

-a legfontosabb dolgokban egyetértünk

-hasonló az életritmusunk

-összeegyeztethetőek a terveink

-racionális, érett szerelem alakul ki. Azaz nem a legnagyobb rózsaszín csillámpónis szerelem közepette kötelezzük el magunkat, hanem akkor, mikor már szívvel és ésszel egyaránt szeretjük egymást.


És még valami: tudni kell jól kezelni egy jólműködő kapcsolatot. Nem szabad természetesnek venni, hogy van a másik nekünk, és jól bánik velünk. Sajnos, ha megnézzük a mai(és mindenkori) házasságokat, a nagyrészük csupa vita, sérelem, düh, csalódás, kiábrándultság. Ha van egy rendes társunk, meg kell becsülni. Ez lemondásokkal jár ugyan, de a párunk többet ér, mint a saját vágyaink. Nem szabad eltolni egy jó kapcsolatot azzal, hogy elfojtjuk a sérelmeinket, durcázunk megbeszélés helyett, megcsaljuk, ha valami pillanatnyilag nem működik jól köztünk. EZ a jóban-rosszban lényege, nem az, hogy egy alkoholistával is együtt kell maradni. Az nem rossz, hanem tűrhetetlen.


Amíg nincs meg a megfelelő pár, addig kár is házasságban/trónörökösben gondolkodni. Aztán pedig nem szabad kétségbeesni, ha múlik a rózsaszín köd. Sok butus érzi, hogy "már nincsenek pillangók a gyomrában, úúúristen, kiszeretett a pasiból, jajj, akkor nem ő az igazi". Ezt kell elkerülni. Észre kell venni, hogy a lángoló szerelem idővel lecsillapszik, és ha az ember nem kattog ezen folyton, akkor ugyanolyan boldog lehet a párjával, mintha hót szerelmes lenne. Az érett szerelem a legszebb, a legtartalmasabb, és a legnagyobb kincs. Vigyázni kell rá mindkét félnek, kölcsönösen.

Tapasztalat.

2012. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

"egyik nagyhangú, balhés - másik mártír típus"


Tökéletes leírása a szüleim házasságának. Borzalmas volt felnőni benne. Gondold át.

2012. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Két tisztességes, jóindulatú ember.
2012. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

- egyik felelőtlen gyerek - másik vezető, irányító alkat


Ezek meg az én szüleim...el is váltak 13 éves koromban,ami vezetett a prostitúcióhoz..

Inkább nem szólaltál volna meg te nagy tudású..

2012. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Bence_ ***** válasza:

Egymás iránti szeretet,tisztelet, folyamatos fejlődés.

Természetesen a szex.


"ha úgy viselkedsz az ágyban, úgy is fognak kezelni"

Amikor a párom főz akkor én szakácsnak nézem?

Ha a kocsiba olajat cserélek akkor meg én leszek a szerelő?

Gyerek szaros pelenkájával a kezembe mi vagyok?

Segítek. Minden esetben a másik párjai vagyunk.

2012. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog, hogy kell a szex, de ha CSAK az van, és semmi más (beszélgetés, közös programok, tervek, egymás segítése, pici vagy nagyobb veszekedések, megértés, türelem a másikhoz,) akkor nem emberek hanem állatok vagyunk. Plusz az egy dolog, hogy a feleség elégítse ki maximálisan a férjét, DE A FÉRJ IS A FELESÉGÉT, ne csak abból álljon a kapcsolat, hogy én a maximálisnál is többet nyújtok ő meg mint valami q..vának vesz egy csizmát nekem.
2012. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Én szerintem itt nem titokról van szó


Ha két ember egymáshoz illik akkor ott nem lehet annyira nagy a probléma,csak ugye ahhoz hogy megtaláljuk az igazit nagy szerencse kell ami ugye nem mindenkinek adatik meg...Hosszú évtizedekig meg senkinek sincs kedve a nagy őt keresgélni ezért bevállalják akár azt is akivel nem illenek össze

2012. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!