Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez válóok szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez válóok szerintetek?

Figyelt kérdés
Szükségem van a mindennapokhoz egy igen drága szemüvegre.( Lencse a drága, nem a kerettel divatolok.) Mivel a félretett pénzemet elvitte a családi nyaralás (ahová férjemet is befizettem), s egy csőtörés a közös ingatlanban, kértem a férjemtől pénzt a szemüvegre. Azt mondta, van neki, és ad kölcsön, majd pár hónap alatt visszatörlesztem. Rendszeresen élem meg, hogy az oké,hogy fizetem a rezsit, a gyerekek minden dolgát: ebéd, osztalypénz, kinőtt ruhák pótlasa, nyaralás, ő pedig az autóján és heti egy-két hipermarketbeli kaja és tisztítószer bevasárláson kívül nem tudom hova teszi a fizetését, de ez most jobban szíven ütött. Ti mit tennétek, ha a férjetek, akivel békében éltek, hazasélet is van, egy ilyet reagálna az egészségügyj szükségeitekre? Hogy kölcsön ad pénzt, mint egy bank? ( Mindig is kiborult, ha csak egy tízezrest is kértem tőle). Normális dolog ez?

ma 14:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért tudott befűzni annakidején...
ma 14:37
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én nem hiszem el, hogy aki házasként ekkora gyökér, előtte nem volt az.

Szóval nekem nem válóok lwnne, hanem ok arra, hogy hozzá se menjek...

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, az.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Azért egyedül fizetem a gyerekek dolgait, és a ház rezsijét, .ért mikor gyesen voltam, nem fizette be, és kikapcsolták a villanyt, figyelmetlen volt, és azért, mert ha pénzt kérek, mindig pataliat csap, nem bírja a gyomrom a konfliktust, inkább kifizettem én.
ma 14:40
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz külön menni?

Azt írtad, van egy közös házatok.

Vagy kifizeti a részedet, vagy eladjátok és feleztek.

Ez alsó hangon is több millió forint, amiből azért el lehet "éldegélni" jó hosszú ideig, még hármotoknak is. Mellette nyilván gyűjtögethetsz, hogy legyen egy biztos alapod.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell albérlet? A ház közös. Fizessen ki vagy adjátok el. Egy kisebb lakást tudsz majd abból a pénzből venni, max egy kis hitellel kiegészítve.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elején kellett volna egy közös számla, amiből a háztartás meg a gyerekek költsége megy. Most már beleszokott ebbe, nem lesz itt semmi hosszútávú változás, sajnos.

Amúgy nem is értem, hogy, hogy lehet az, hogy mindent te fizetsz egyedül, családi nyaralást is, nonszensz. Meg mi az, hogy őurasága nem fizeti a rezsit, mikor pici baba van otthon???? Mondjuk fél óra beállítani, hogy levonják számláról automatikusan, ha már annyit nem képes megjegyezni, hogy 15.-én esedékes a villanyszámla.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ez a ház nem Budapesten van, a szuper munkahelyem viszont igen. Kifizetni nem tudná, el kell adni. A felé Pesten nem tudom elég e egy panel önerejének. Bár ez így elképzelhető,hogy igen. Akkor is meglépnétek a válast, ha kilátásba helyezték h. 10 éven belül megvakulhattok?
ma 14:55
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Válaszaidból ítélve a férjed egy tányér levest nem fog neked adni, ha nem tudsz pénzt keresni. De még a gyerekeiteknek sem.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de ebben az esetben még gyorsabban el kellene kezdened az önállóságodat megalapozni. Csak gondolj bele, most mennyire magadra hagy, szerinted ha sokkal több segítségre, ápolásra, türelemre lesz szükséged, úgy hogy esetleg kevesebbet is tudsz majd keresni, akkor ez az ember majd melletted fog állni? Ezt gondold át nagyon. Mi nem ismerjük, 10 mondat alapján nem lehet igazán megítélni valakit.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!