Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megváltoztatni a feleségem?

Figyelt kérdés
Ő egy karrierista nö akart mindig is lenni. Megismerkedtünk született 2 csodás gyerekünk és menne vissza dolgozni. 25 helyen keresnek a szakmájában való munkaerőt de neki egyik se jó. Tombol hogy minek a gyerekek már rég dolgoznia kellett volna mennie és miattuk feladta az életét. Próbálok segítőkész és kedves lenni vele de elfogyott a türelmem. Egész nap agresszív, üvölt, tombol, velem is kiabál folyamatosan. Már menekülök otthonról annyira rossz természete van. Ő ennyit mind : Menj majd megoldom nélküled nem vagyok rád szorulva. Nagyszülő nincs ,jogsija nincs, nem főz, nem takarít, én mint az őrült dolgozok hogy fennttartsam a látszatot.

szept. 6. 21:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

#20

Nagy valószínűséggel nem becsúsztak azok a gyerekek, hanem hagyta magát rábeszélni, nem állt ki magáért, most meg veri a falba a fejét az is, és tolja rá a másikra a felelősséget.

Nem felmenteni akarom, félre ne értsd, de a kérdező is tudta, milyen típus, akkor meg minek?


Itt annyi olyan kérdés, meg válasz van, amiben a fordítottját taglalják, miszerint a nő erőszakolta rá a férje az apaságot, aki nem is akarta... Hát fordítva is megtörténhet, de az ilyen eseteknél egyik variáció sem arról szól, hogy véletlen maradt úgy a nő, hanem az egyik fél kikönyörögte a gyereket.

(Nem állok senki mellé, 3 gyerek mellett tettem le egy szakmát, dolgoztam is benne, bár már bánom, mert nem az én terepem, de ez most mellékes. Lényeg, ha van cél, sose késő elkezdeni valamit, csak kell hozzá azért egy-két feltételnek teljesülni.)


Itt 2 ember meggondolatlan döntésének, eltérő elképzelésénekvaz eredményét látjuk, a kérdező viszont ezt nem képes realizálni sajnos.

És ez a gond.

szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem akar dolgozni és kész, mindegy mit mond, a tetteit kell figyelni, az pedig elég beszédes. Kedves kérdező, ne hagyd magad kihasználni, meg félrevezetni, azt javaslom üljetek le és beszéljétek nyílt lapokkal, olyan nincs hogy 25 helyből egyetlen egy sem felelt meg, adjál neki utimátumot, vagy marad otthon és ő viszi a háztartást vagy elmegy dolgozni és együtt csináljátok az otthoni munkát, beosztjátok.
szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%

18.,19.,21.

Egy nőt nem lehet rábeszélni, hogy gyereket vállaljon. Ezzel,hogy presszionáltak egy nőt a gyerekvállalásra, azok takaróznak, akik k.vára akartak gyereket, csak hát sajnos nem bírták a strapát, mert a gyerek monotonitást, kötöttséget hozott, és a szabadon szárnyaló szellemű felvilágosult nőnek ez kényelmetlen. A gyereket nem lehet lekapcsolni, kilépni belőle, mint egy alkalmazásból.

A kérdező sem zsarolta gondolom az életével a nejét, hogy családot alapítson vele. Ez a nő egyszerűen megunta a gyerekezést, inkább mással foglalkozna már napközben, nem a gyereknevelés-háztartás kombóval. Ilyen egyszerű valószínűleg ez az egész.

szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%

Én sem értem miért a férjét okolják látatlanban, hogy biztos ő erőltette a gyerek témát, de mi van ha nem?

Ma már otthonról is lehet működtetni egy vállalkozást, ahogyan sokan is teszik, szóval ha van egy ilyen rendicsek férje a hölgynek akkor igazából csak rajta múlik a dolog.

szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell tégy? Elválni tőle és a gyerekeket magadhoz venni.


Írom ezt olyan nő gyerekeként, aki utálta, hogy élek. Sokkal jobb lett volna heti max egyszer látni, és normálisan felnőni.

szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok - és anyám AKART gyereket, csak UTÓBB rájött, hogy hát mégsem fekszik neki annyira.
szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!