Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megváltoztatni a feleségem?

Figyelt kérdés
Ő egy karrierista nö akart mindig is lenni. Megismerkedtünk született 2 csodás gyerekünk és menne vissza dolgozni. 25 helyen keresnek a szakmájában való munkaerőt de neki egyik se jó. Tombol hogy minek a gyerekek már rég dolgoznia kellett volna mennie és miattuk feladta az életét. Próbálok segítőkész és kedves lenni vele de elfogyott a türelmem. Egész nap agresszív, üvölt, tombol, velem is kiabál folyamatosan. Már menekülök otthonról annyira rossz természete van. Ő ennyit mind : Menj majd megoldom nélküled nem vagyok rád szorulva. Nagyszülő nincs ,jogsija nincs, nem főz, nem takarít, én mint az őrült dolgozok hogy fennttartsam a látszatot.

szept. 6. 21:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem a latszatot kell fenntartani, hanem a csaladot. Ha nem jo, akkor jobb lesz kulon.
szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Ennek a nőnek nem való gyerek. Egy se. Sőt, szerintem egyikőtöket se szeret. Én a helyedben elválnék.
szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Mihez ért? Vagy csak szép?
szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
De ő is akarta a gyerekekt, vagy csak búcsúztak? Mondjuk mindegy, ott vannak. Át kéne kicsit értékelje az életét... Karriert tud még építeni, soha nem késő, sőt... de gyereket nem biztos hogy 40 éves kora után tud vállalni. Szerintem kéne neki egy pszichológus, mert ebbe belebolondul. A házimunkára meg muszáj odarakd, nem csinálhatsz mindent egyedül. A látszat meg ne érdekeljen. Minden családnak megvan a saját keresztje, és senkinek semmi köze, hogy mi a helyzet veletek. Gyerekeket sajnálom, ők szegények ártatlanok ebben az egészben. Remélem nem érezteti velük is.
szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Ezt mindketten tudtátok a gyerekek előtt is. Egy gyerek mellett még "nyugodtan" lehet dolgozni, karriert építeni. Kettővel már nehezebb.


Évek óta otthon van velük? Mennyi idős a fiatalabb? Lehet egy szülés/szoptatás utáni depresszió. Keressetek fel egy szakembert.

szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen más a problémája, mint amit mond neked. A "vitaalapok" csak lecsapódási felületek, boldogtalan, érzelmileg kezd tőled eltávolodni ezért vádol be a legkülönfélébb dologgal. Mivel van két gyerek keressetek fel egy jó párterapot (olyat aki egyben pszichológus is) különben rá fog menni a házasságotok, akármennyire is türelmes típus vagy.
szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Megoldas

A feleseg elmegy solgozni te meg otthon maradsz a gyerekekkel ea rendezed oket es a haztartast.

Szivesen

szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Erre csak a válás a megoldás. A nő megbánta, hogy szült, gyűlölködik rád meg a saját gyerekeire. Válás után jobb lenne, ha te lenneél a gondviselőjük, ez egy érzelmi bántalmazónak tűnik.
szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Mennyi idősek a gyerekek? Ha egészségesek,mehetnek bölcsibe,vagy oviba. Onnantól pedig ő is mehetne dolgozni..

Belefásult az otthonlétbe,viszont ezt az időszakot sem szívesen hagyja el. Próbáljon ki először csak 4 órás munkát,hogy hozzászokjin a helyzethez.

Mondjuk visszatekintve rám,én is ilyen voltam mint a feleséged. Engem az zavart,hogy én semmit nem teszek le az asztalra anyagilag. Bántott,hogy a párom fizetett mindent. De elmentem dolgozni,igaz csak mosogatni 3 órát,és ez adott annyi önbizalmat,hogy tovább léptem. Ezt csak azért írtam le,mert lehet a feleséged is hasonló okok miatt ilyen.

szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
9-es, de ha olyanokat mond, hogy a gyerekek miatt feladta a karrierjét, gyakorlatilag jobb lenne, ha nem is lennének, és folyamatosan ordít, terrorizál mindenkit, nem főz, nem takarít és a férjnek kell mindent megcsinálni, az már rossz. Ez a nő meggyűlölte a családját, mert a karrierje volt fontos. Vajon miért vállalt két gyereket? Szerintem a szülei rágták a fülét, hogy KELL a férj, KELL a gyerek és megfelelésből szült. Gyáva volt nemet mondani és csak a karriernek élni. Etikátlan, amit a családdal csinál, a gyerekeinek életre szóló traumát okoz. Itt nem egy depresszióról van szó, tömény gyűlölet, amit ez a nő előad.
szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!