Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori 1 házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori 1 házasságban ahol mindent együtt csinálnak nincs én idő?

Figyelt kérdés

Együtt mennek a gyerekert az oviba, együtt kajaznak vásárolnak stb.

Ha van énidő pl telefonon játszás vagy rajzolás az is a férj/feleség jelenlétében va nem pedig külön vonulva.

Hogynem unják meg egymást h 0-24 Ben egymás szájában vannak? Hogy nem hiányzik a kis privatszfera?

Kozoskajazas is olyan h en nemtok enni csak mert bevan ütemezve h este6 kor vacsi ha nem vagyok ehes. Vagyfaradt vagyok nincs kedvem elmenni a gyerekert igyelkuldom a ferjem de masnal akkor is muszáj egyuttmenni mert hanem kitör a 3 ik vilaghaboru



#Privatszfera #Mindent együtt
tegnapelőtt 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat más,van akiknek a külön töltött idő kell mindenkepp,vannak akiknek nincs arra szükségük mert jól megvannak így.
tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi “mindent” együtt csinálunk, munka mellett így is kevés időnk van egymásra. A legtöbb pár nincs együtt 0-24 mert az emberek dolgoznak.
tegnapelőtt 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van akik szétválaszthatatlanok 20 év után sem de mi például szeretünk külön járni a párommal,de nyilván van közös is.
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván munka időn túl értem, nem tudom h nem hiányzik ezeknek az embereknek 1 kis külön idő amit magára fordít. Nem 1 házaspárt ismerek akik munka után összevonása ragadva. Épp h csak a kakilas megy külön h nincs ott a másik. Ilyenkor mi jár ezeknek az embereknek a fejében? Van olyan munkatarsam aki hullafadtan is fent kinlasztja magát még a. Család élnem alszik. Megvarja mégelaalszik mindenki és aztán fekszik le pedig már fáradt de akkor is. Vagy nem éhes de mivel együtt van a reggeli ebéd vacsora inkább eszik ő is mert együtt kell enni. Vagy kerti munkát is direkt hogy intézi mikor nincs a család otthon mert ha otthon a család akkor szigorúan együtt kell lenni a fűnyírás nem vehet el 2 órát a család életéből.
tegnapelőtt 16:21
 5/11 A kérdező kommentje:

Vagy pl a kocsi mosást is akkor csinálja mikr mindenki alszik mert tmire a család felkell akkor a családdal kell foglalkozni nem kocsit mosni.

Vagy szigorúan együtt kell fürödni. Ha a feleség este 10 kor jön a munkából haza mindegy h a másik reggel megizzadt a fűnyírásba este10 ig usszon az izadtsagba mert megkell varni az asszonyt még hazajon Nemtom nekem ez már beteges.

tegnapelőtt 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:

#4

Nem hiányzik hogy el kelljen mennünk itthonról este 10-kor kóborolni a környéken csak mert annyira zavarjuk a másik auráját….. :D

Házimunka közös meló, szabadidőnkben meg ugyanazt szeretjük csinálni, miért erőltetnénk direkt hogy kötelező legyen külön lenni?

tegnapelőtt 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 os akkor 1 kérdés ha pl nem 1 munkaidős beosztqsotok te otthon vagy a feleséged ferjed dolgozik, te egésznek nem csinálsz semmit és megvarod még hazájának ba házimunkát együtt csináljátok? Hazájának ete 10 kor te meg még megvarod és este10 kor álltok le közösen házimunkát csinálni mert nem akarjátok erőltetni a külön időt? Ez beteg
tegnapelőtt 16:49
 8/11 A kérdező kommentje:
1 kérdés ha pl nem 1 a munkaidobeosztasotok te otthon vagy egész nap. Megvarod még este 10 kor melóból hazajon és este 10 kor álltok neki a házimunkának mert nem akarjátok kulin csinálni a dolgokat? Mert mindent együtt kell csinálni? Na engem megvarna a sok mosatlannal minden szarral idegbajt kapnék. Vagy nem eszel este10 ig mert muszáj egyutt enni? Inkább koplalsz?
tegnapelőtt 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan beosztásban dolgozunk, szóval nem tudok mit mondani a történetedre.
tegnapelőtt 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen van? Ne már!

Persze vannak közös programok, meg szeretünk nagyokat beszélgetni, ritkán az oviba is közösen megyünk a gyerekért, de ilyet, amit írtál, elképzelni sem tudok, és nem is ismerek ilyen párt, és nem tartom egészségesnek. De ha mind a 2 félnek ez az igénye, hát ártani nem ártanak senkinek vele. Akkor van baj, ha csak az egyik fél erőlteti ezt.

tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!