Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Két kisgyerekünk van.

De ő nem olyan mint amilyen férjre vágytam. 😕 Nem segítőkész, nekem nem kedveskedik semmivel. Már szülinapra, nevnapra sem vesz semmit. Még talán régebben eszébe jutott, de akkor is nagyon ritkán, tudom ezt elrontottam hogy vele alapítottam családot. De nem csal meg, hűséges, engem nem bánt. Nem hazudik.

Viszont engem nem tesz boldoggá. Én 1 évvel ezelőttig kedveskedtem neki, ajándékokkal, vagy megfőztem a kedvenc ételét, stb. De én ritkán, nagyjából soha nem kaptam vissza. Így azt mondtam, akkor én is lesz*rom.

Nem is olyan bensőséges a kapcsolatunk, nem azt érzem hogy vele mindent meg lehet beszélni, ő a lelki társam.

De sose volt így, csak én már családot akartam, sok próbálkozás után és akkor ő tűnt a legnormalisabbnak.

Sose nyílik meg előttem. Zárkózott. Szerintem a haverjai fontosabbak neki.

Legmélyen belül vágyom a társamra, aki mellett pillangókat érezhetek a gyomromban, aki a kedvemben jár. Aki elviszi a gyerekeket setalni, ha látja hogy fáradt vagyok, vagy csak megeteti őket, hogy ne nekem kelljen mindig. Aki iránt szeretet érzek.

Aki hoz néha egy virágot, mert tudja hogy szeretnék.

Aki néha azt mondja szép vagyok. Vagy neki a legszebb.

Éjjel azt álmodtam hogy elhagytam őt egy olyan ferfiert aki olyan amilyenre vágytam. És olyan jó érzés volt hogy utána órákig azt éreztem, istenem, pont ez hianyzik, a kedvesség, bókok. Vagy majdnem 10 év után ez nem elvárható?

Ha elhagynám, esetleg lenne más, akkor az is 10 év múlva ilyen lenne?

A gyerekek miatt nem hagynám el. Nagyon menni sem tudok sehova. Most válik valóra az álmom, nemsokára bekoltozunk az új házunkba. Örüljek inkább most ennek? Aztán lesz valahogy? 5-10 év múlva elhagyom? Még fiatal leszek, most vagyok 34.

Talan van még esélyem megtalalni az igaz szerelmet.

Már ha létezik ilyen?


2023. febr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
19%
Biztos hogy nem. Főleg, hogy megvan a stabil anyagi háttér, meg amúgy normális ember, eljár dolgozni, szorgalmas. Csak arról írtál végig, hogy veled milyen a férjed, de arról nem, hogy a gyerekekkel vagy másokkal milyen.
2023. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Es X honap mulva nem fogod megbanni, hogy elvaltal tole? Amikor nem fog rogton sikerulni az uj boldog párkapcsolat?
2023. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok, most már én is boldogtalan vagyok miattad, az agyam kiég ettől a sok szartól XD
2023. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
83%

33-as!

😁😁😁😁😁😁😁😁

2023. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
34%
Én biztos nem élnék ilyen házasságba.Nekünk nincs 37 millás házunk van egy parasztházunk amit a 20 év alatt nagyjából felújitottunk de lenne rá még mit költeni.Sajnos az elmúlt 1 évben anyagi gondokkal küzdünk ami kezdődött egy halálesettel de legyen bármilyen rossz mindig arra gondolok hogy örülök a kis parasztházunkba a 30 éves autónkkal hogy ilyen férjem van akivel tényleg jóban rosszban.És mindig eszembe jut hogy az anyagiakat leszámitva milyen boldogok vagyunk.Nemrég volt a névnapom mondtam ne vegyen semmit mert most nem futja és kaptam egy 120 forintos sziv alakú csokit.Annyira örültem neki.A férjedet nem érdekled boldogtalan vagy nem is tudom mire vársz.
2023. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
12%

#30

Megint a szokásos kifogások egyike. Ha ez ennyire frusztráló lenne neked, akkor tűrd el, de csendben. Ismét csak egy picsogni akaró kérdező, akivel semmit sem lehet kezdeni. Nem is értem mit vártál, hogy elkapkodott szar döntések sorozatának majd mi is lesz a vége? Happy and? A lfszt! A mesékben. Nem kellene már végre neked is felnőtté válni? Nem attól leszel az, hogy dugsz, szülsz, férjhez mész. Azt már meg sem említem inkább, hogy nevelsz ilyen óvodás fejjel két gyereket? 🤔

2023. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi boldog okos nőt..megsúgok valamit két válás után: a.kérdező mellett ti is szinte mind elbxtátok. Csak moat még- már nem olyan szxr, mint most neki. Kétszobás lakás négynek? Öreg parasztház öreg autóval? Mi a fxsz van? Ja, boldogság....persze ;-)


F, 44, kétszeresen elvált [realista, én is fizettem a tudásért]

2023. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
81%
37, semmi másra nem vagytunk, csak egy nagyon okos pasasra, aki majd jól megmondja a buta nőknek, hogy boldogok-e 🤣🤣🤣 mi lenne velünk nélkületek
2023. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
24%
Jajj, 38-aska, te magad képviseled az összes nőt! Az igen! És nem is érted, mi a probléma. Ezért nem állok le vitatkozni.
2023. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
63%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 oké
2023. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!