Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Két kisgyerekünk van.

De ő nem olyan mint amilyen férjre vágytam. 😕 Nem segítőkész, nekem nem kedveskedik semmivel. Már szülinapra, nevnapra sem vesz semmit. Még talán régebben eszébe jutott, de akkor is nagyon ritkán, tudom ezt elrontottam hogy vele alapítottam családot. De nem csal meg, hűséges, engem nem bánt. Nem hazudik.

Viszont engem nem tesz boldoggá. Én 1 évvel ezelőttig kedveskedtem neki, ajándékokkal, vagy megfőztem a kedvenc ételét, stb. De én ritkán, nagyjából soha nem kaptam vissza. Így azt mondtam, akkor én is lesz*rom.

Nem is olyan bensőséges a kapcsolatunk, nem azt érzem hogy vele mindent meg lehet beszélni, ő a lelki társam.

De sose volt így, csak én már családot akartam, sok próbálkozás után és akkor ő tűnt a legnormalisabbnak.

Sose nyílik meg előttem. Zárkózott. Szerintem a haverjai fontosabbak neki.

Legmélyen belül vágyom a társamra, aki mellett pillangókat érezhetek a gyomromban, aki a kedvemben jár. Aki elviszi a gyerekeket setalni, ha látja hogy fáradt vagyok, vagy csak megeteti őket, hogy ne nekem kelljen mindig. Aki iránt szeretet érzek.

Aki hoz néha egy virágot, mert tudja hogy szeretnék.

Aki néha azt mondja szép vagyok. Vagy neki a legszebb.

Éjjel azt álmodtam hogy elhagytam őt egy olyan ferfiert aki olyan amilyenre vágytam. És olyan jó érzés volt hogy utána órákig azt éreztem, istenem, pont ez hianyzik, a kedvesség, bókok. Vagy majdnem 10 év után ez nem elvárható?

Ha elhagynám, esetleg lenne más, akkor az is 10 év múlva ilyen lenne?

A gyerekek miatt nem hagynám el. Nagyon menni sem tudok sehova. Most válik valóra az álmom, nemsokára bekoltozunk az új házunkba. Örüljek inkább most ennek? Aztán lesz valahogy? 5-10 év múlva elhagyom? Még fiatal leszek, most vagyok 34.

Talan van még esélyem megtalalni az igaz szerelmet.

Már ha létezik ilyen?


2023. febr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Valahogy régen ezek a problémák nem tűntek olyan nagy dolgoknak, hevesebb voltam, azt mondtam, nem érdekel, ha mindent nekem kell irányítani, nekem kell megmondani neki, majd én csinálom. Most meg amikor benne vagyok, rajottem, meggebedek ebben hogy én viszem az egészet a hátamon. Gyerekek, háztartás, minden dolog amire kell figyelni. Lehet engem szidni minek mentem hozzá. Azért mert nem erre számítottam!

Nem tudtam hogy ez ilyen lesz.

2023. febr. 27. 13:11
 12/50 A kérdező kommentje:

Igen, tőlem már ne számítson sokra 😕 és ezt is elmondtam. Amikor én tavaly előtt évfordulóra gyűrűt!! Vettem neki, atadtam és annyit mondott, azt hittem már elfelejtetted....

Erre ő nem adott semmit, egy fagyira sem hívott meg, este kibontott egy sört, töltött nekem belőle és mondta, boldog évfordulót. Ekkor döntöttem el, hogy tőlem soha többé ne várjon ilyesmit.

2023. febr. 27. 13:14
 13/50 A kérdező kommentje:

Kiölte belőlem az érzéseket ezekkel, amikor vártam a nőnapot, hogy hátha hoz egy virágot vagy csokit, erre ő, bocs nem volt időm.

Vagy a szülinapomon mindig csak egy tortára vágytam, egyszer hozott, de akkor sem olyat amilyet szeretek.

2023. febr. 27. 13:16
 14/50 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy megkérdeztem, hogy minek mentél hozzá, az nem szidás.

Lényegében azt eszed, amit főztél, már bocs. Én azonnal válnék, amennyiben nem jelentene akkora anyagi csődöt, hogy egy társadalmi osztállyal lejjebb kerüljek anyagilag.

2023. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%

Tovabbra sem értelek. Miért gondolod, hogy eddig várt tőled bámit? Nem érdekelte eddig sem. Tudtad, eleve is ilyen volt. Senki nem szid téged, hanem ez egy tény, és kész. Te most tulajdonképpen arra jöttél rá, hogy a kifele mutogatható ház és boldog család semmit se ér, ha csak üres máz az egész. Nálatok az. Tudod, mi a házasság? Egy keret. A boldog párkapcsolat kerete. A parkapcsolat benne a festmény. Neked olyan a házasságod, mintha felraktál volna a falra egy keretet kép nélkül, és most jössz rá, hogy így értelmetlen és unalmas. A ház egy lakóhely. Örülhetsz neki, de ha amúgy olyan emberrel laksz benne, akit nem is kedvelsz,akkor mi értelme, hogy szép a csempe meg szuper a padlófűtés? Komolyan azt hiszed, ez kielégíthet hosszú távon? Arról nem is beszélve, miféle példát mutattok a gyerekeknek.

De még egyszer mondom. Magadnak köszönheted. Ez nem szidás, hanem tény. Boldogtalan vagy, eleve is az voltál, csak pörögtél, mint a búgócsiga, hogy ne legyen időd erre gondolni.

2023. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Hogyan válhatnék?

37 millió hitel, most egy új ház?

Lehetetlen.

Csak jól esik itt elpanaszolni, milyen szarul jártam.

De megprobalok örülni annak aki van: csodás gyerekek, szép ház, kocsi. A lelkemmel meg majd lesz valami egyszer.

2023. febr. 27. 13:24
 17/50 A kérdező kommentje:

Sosem gondoltam erre hogy így fogom magam érezni!

Hogy mennyire hiányzik majd a kedvesség, a simogatás (mert azt se nagyon szereti).

Féltem, egyedül maradok, mert sokat válogatok. Féltem, nem lehet majd gyerekem, addig húzom az időt a megfelelő partnerre vágyva.

És most itt vagyok a szarban, ahol nem vagyok boldog

2023. febr. 27. 13:27
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet rajtad segíteni. Annak tudatában mentél hozzá, hogy ilyen. Most legalább megtapasztaltad, hogy egy ember nem változik olyanná amilyennek te elképzeled. Vagy együtt élsz ezzel, vagy elválsz. Más lehetőség nincsen.
2023. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, kérdező, hogy miközben örülsz a csodás gyerekeidnek, ki is cseszel velük. Borzalmas mintát kapnak arról, milyen egy parkapcsolat, hazasság. Ráadásul egy szomorú anya fogja őket felnevelni, aki valószínűleg rajtuk fog csüggeni, mert nem kapja meg a felnőtt parkapcsolatából a szeretetet, amit igenyelne, ezért a gyerekeitől várja azt. Ez iszonyatos tehet egy gyereken és súlyos problémákat okoz felnőttkorban. Szerintem semmilyen hitel meg ház meg kocsi nem ér ennyit. De te tudod.
2023. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
81%
Fiatal 44 evesen? Aha. Egyebkent meg 'Viszont engem nem tesz boldoggá.' Nem megvalaszoltad a kerdesed? Sokan jarnak hozzad hasonlo cipoben, belemenekultek egy kapcsolatba, mert gyereket akartak, nem szamit, hogy mennyire voltak boldogak egyutt.
2023. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!