Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Két kisgyerekünk van.

De ő nem olyan mint amilyen férjre vágytam. 😕 Nem segítőkész, nekem nem kedveskedik semmivel. Már szülinapra, nevnapra sem vesz semmit. Még talán régebben eszébe jutott, de akkor is nagyon ritkán, tudom ezt elrontottam hogy vele alapítottam családot. De nem csal meg, hűséges, engem nem bánt. Nem hazudik.

Viszont engem nem tesz boldoggá. Én 1 évvel ezelőttig kedveskedtem neki, ajándékokkal, vagy megfőztem a kedvenc ételét, stb. De én ritkán, nagyjából soha nem kaptam vissza. Így azt mondtam, akkor én is lesz*rom.

Nem is olyan bensőséges a kapcsolatunk, nem azt érzem hogy vele mindent meg lehet beszélni, ő a lelki társam.

De sose volt így, csak én már családot akartam, sok próbálkozás után és akkor ő tűnt a legnormalisabbnak.

Sose nyílik meg előttem. Zárkózott. Szerintem a haverjai fontosabbak neki.

Legmélyen belül vágyom a társamra, aki mellett pillangókat érezhetek a gyomromban, aki a kedvemben jár. Aki elviszi a gyerekeket setalni, ha látja hogy fáradt vagyok, vagy csak megeteti őket, hogy ne nekem kelljen mindig. Aki iránt szeretet érzek.

Aki hoz néha egy virágot, mert tudja hogy szeretnék.

Aki néha azt mondja szép vagyok. Vagy neki a legszebb.

Éjjel azt álmodtam hogy elhagytam őt egy olyan ferfiert aki olyan amilyenre vágytam. És olyan jó érzés volt hogy utána órákig azt éreztem, istenem, pont ez hianyzik, a kedvesség, bókok. Vagy majdnem 10 év után ez nem elvárható?

Ha elhagynám, esetleg lenne más, akkor az is 10 év múlva ilyen lenne?

A gyerekek miatt nem hagynám el. Nagyon menni sem tudok sehova. Most válik valóra az álmom, nemsokára bekoltozunk az új házunkba. Örüljek inkább most ennek? Aztán lesz valahogy? 5-10 év múlva elhagyom? Még fiatal leszek, most vagyok 34.

Talan van még esélyem megtalalni az igaz szerelmet.

Már ha létezik ilyen?


2023. febr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
59%

Most engem rohadtul le fognak pontozni ezért, de leszarom.


Legvégső esetben tarts szeretőt. Ő változni nemigen fog, esetleg még egy próbát megér talán átbeszélni a dolgokat, talán ez hozna majd némi változást...


Ugyanakkor, Te sem élheted le az életedet boldogtalanul, ahhoz túl értékes.


N/31

2023. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
31%
Pillangók 🙄😆
2023. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Már sokszor elmondtam neki mi bajom, aztán utána egy két hétig próbálkozik, meg eszébe jut egyszer kb valami. Aztán azzal le is van tudva. Utána minden megy ugyanúgy tovább.
2023. febr. 27. 12:57
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Az ő igényeivel mizu? Arról beszélgetsz vele mit tehetsz érte?


Értem én, hogy tettél dolgokat, de tényleg arra is vágyik? Jól van szeretve?


Mondok egy példát: párom nehezen dolgozta fel, hogy azzal, hogy nem akar megbántani, csak felbasz. Van egy probléma, azt ilyen rizsázott virágnyelven próbálta előadni és mindig rászóltam, hogy csak mondja meg egyenesen mi a gond. Megszokta idővel, rá is jött, hogy jobb így neki is, nem beszélve arról, hogy nem bánt meg azzal, ha közli, hogy valamit elfelejtettem, vagy neadjisten akaratlanul olyat mondtam ami miatt kellemetlenül érezte magát. Elmondja, megoldjuk, minden happy.

2023. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Imádom amikor szülések után gondolkozik el egy nő, hogy mégsem a megfelelő pasassal jött össze. Addig azért jó volt, amíg a szaporodás megtörtént, mert akkor meg pont azt akarta éppen. Most mit kezdjünk itt veled? Néha el kellene gondolkodni előre, hogy tényleg arra van-e szükséged, amit éppen elképzeltél 5 percben.

Igen, a következő pasas sem biztos, hogy tökéletesen olyan lenne, mint a mesékben.A kapcsolat kimenetele sok esetben a két ember hozzáállásán múlik.

Ha nagyon szar, akkor borítani kell, de egy percig sem kell abba beleélni magad, hogy gyerekekkel nagyon kapós leszel majd. Kva nehéz ám!

2023. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Neki igényei? Szerintem abban kimerül, hogy heti egy szex, meg hogy szombatonként ő elmegy inni a haverokkal és én ebbe ne szóljak bele.
2023. febr. 27. 13:07
 7/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen, akkor végső soron miért mentél hozzá, és töltöttél vele ennyi időt házasként?
2023. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
31%
Ezek szerint megtanulta, hogy tőled sokmindenre ne számitson.
2023. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

#7

Azért mert akkor mindenképpen családot akart, mindegy volt kivel. A férj pont kéznél volt. Itt az eredmény.

2023. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
De ne haragudj, eleve tudtad, hogy ilyen. Te magad mondod, hogy azért mentél hozzá, mert csaladot akartál és nem azért mert szerelmesek voltatok. Soha nem volt a lelki tarsad es soha nem kedveskedett. Akkormi ez, hogy "10 év után nem elvárható" meg "10 év után mással is ilyen lenne"? De elvárható, és nem, nem feltetlenül lenne ilyen, de a tiéd ilyen, mert az első pillanattól ilyen volt. Basszus, nem ertelek. Csaladot akartál meg házat, találtál megfelelő példányt, megkaptad. Most meg sírsz, hogy nem romantikus meg nem hoz virágot meg nem beszélget. De hát eleve se hozott és nem beszélgetett. Akkor? Válj el, ha gondolod, de felidegesít, ahogy itt játszod az ertetlent.
2023. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!