Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok ember él boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember él boldogtalan házasságban?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nem létezik?
2022. febr. 5. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Hogyne létezne, nagyon sok házasságot pld. anyagi megfontolás tart össze.
2022. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 nemaRendőrség ***** válasza:
77%

Feleségem azt mondta, miután felvettük a lakáshitelt, hogy mostmár nyugodt, mert a hitel erősebb mint a házasság.

Házasságot fel lehet bontani, hitelt nem.

Mindezt pár hónapnyi házasság után.

Összetört a szívem, nem tudom mi lesz majd ha lejár

2022. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen a legtöbb házasság ilyen. Mióta nincs kapcsolatom minden reggel vidáman kelek fel ;) Soha nem járnék többet nővel.
2022. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Mióta a nejem lelépett és elváltunk, még a nap is szebben süt ! Soha többé nőt, soha!
2022. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

4#

Miért?

Hogy viselkedik egy feleség aki után ilyet mond a férfi?

2022. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

#3, #4

Mi lesz így veletek? Soha többé nővel?

Csak nem a fiúk felé fordultok? :D

2022. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

6. Hülye kisfiú vagy ha azt hiszed bárki meleg lesz mert nem kell már neki nő.

3# 4# hajrá minél több ilyenre van szükség hogy letörje a nők szarvát.

2022. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

"Mi lesz így veletek? Soha többé nővel?

Csak nem a fiúk felé fordultok? :D"


Egyrészt ne legyél homofób, a melegek a legbölcsebb arcok, mert nem teszik magukat tönkre a nők által. Én simán lennék meleg, csak sajnos a heteroszeualitást dobta a gép.

Másrészt nem azt mondtam hogy sose leszek többet nővel, azt mondtam kapcsolatban soha. Nekem heti 1-2 összejövetel barátság extra alapon tökéletesen megfelel, ennyi bőven elég a nőkből.

2022. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#7

Én nő vagyok. Nem láttad az írásomban a ":D" jelet???

Nyilván nem vagyok hülye, tudom hogy nem lesznek melegek. Arra próbáltam rákérdezni, hogy miért gondolják azt hogy minden nő ilyen rossz?

Szomorú mikor valakinek egy deka humorérzéke sincs!

#6 vagyok.

2022. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Vannak normális nők, de aki egyszer benne volt egy rossz házasságban, az tudja csak igazán értékelni őket.

Azt hiszem, régen a nagyszüleim idején, akik a háborút átélték, sokkal több rossz házasság volt, mint amikor én házasodtam. Rengeteg férfi odaveszett, sok nő nem szerelemből házasodott újra, hanem mert muszáj volt.

Mi, de még a szüleink is hamarabb elváltunk, mint hogy gyötörjük egymást.

Attól tartok, hogy a mostani rengeteg eladósodott házasság megint kitermeli majd a kényszer együttélést, a sok megcsalást.

Igen, sokan élnek boldogtalan házasságban. Szalonalkoholisták, félrekefélők, facebook-függők, munka-alkoholisták, sorozat-függők. A gyerekeket odaadóan szerető párok, akik egymás iránt csak szánalmat, vagy megvetést éreznek, még éppen elviselik egymás jelenlétét.

2022. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!